Praca INFORMATYK Oświęcim PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA IM.ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W OŚWIĘCIMIU

MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO 8, 32-600 Oświęcim, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa sieci informatycznej , serwerów CISCO , stanowisk komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 300 - 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Oświęcim

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oświęcimski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oświęcim

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 300 - 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyksz. min. średnie o profilu informatycznym , mile widziane doświadczenie na st. informatyka , podstawowa znajomosć języka angielskiego

Nazwa pracodawcy:
PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA IM.ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W OŚWIĘCIMIU

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: oświęcimski

Gmina pracodawcy: Oświęcim

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oświęcim

Adres strony pracodawcy: www.pwsz-oswiecim.edu.pl

Ulica pracodawcy: MAKSYMILIANA MARII KOLBEGO

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: Oświata

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*