Praca INFORMATYK Nysa Mega sp. z o.o.

Stanowisko: INFORMATYK

Wynagrodzenie: 2 200 - 3 200 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa firmowej strony internetowej, obsługa informatyczna pracowników firmy, serwis sprzętu informatycznego.

Data publikacji: 2016-05-17

Lokalizacja: Nysa (opolskie)

Pracodawca: Mega sp. z o.o.

Miejsce pracy:
Piłsudskiego 55, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa firmowej strony internetowej, obsługa informatyczna pracowników firmy, serwis sprzętu informatycznego.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nysa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nysa

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, bardzo dobra znajomość sieci komputerowych, umiejętność zarządzania serwerami Linux, Active Directory/Samba, umiejętność zarządzania firmową witryną internetową.

Nazwa pracodawcy: Mega sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Adres pracodawcy:
Słowiańska 19, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Aplikację proszę wysyłać na adres: informatyka (at) mega-nysa.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: nyski

Gmina pracodawcy: Nysa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nysa

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy:
ZAKŁAD PRODUKCJI POJAZDÓW UŻYTKOWYCH I KONSTRUKCJI STALOWYCH, PRODUKCJA NACZEP SAMOCHODOWYCH

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.05.2016