Praca INFORMATYK Kamień Krajeński Juhnke Ireneusz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Strzelecka 13, 89-430 Kamień Krajeński, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa sieci komputerowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kamień Krajeński

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sępoleński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kamień Krajeński

Zawód: inżynier teleinformatyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 09.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Nazwa pracodawcy:
Juhnke Ireneusz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: sępoleński

Gmina pracodawcy: Kamień Krajeński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamień Krajeński

Ulica pracodawcy: Strzelecka

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: Usługi transportowe na terenie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier teleinformatyk

Podobne oferty pracy

INFORMATYK - od 2 000 PLN

wsparcie użytkownikow infrastruktury i systemów komputerowych,diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów,instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami,administracja usługami Windows,raportowanie wykonanych zadań
GROCLIN S.A. GRODZISK WLKP. - 2016-12-19 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

INFORMATYK - od 1 750 PLN

Opieka / administracja sieciami komputerowymi.
Firma Programistyczna "PROGRAM" mgr inż. Robert Ogonowski - 2015-11-12 - Rzeszów (podkarpackie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-- obsługa klientów- realizacja płatności- rozliczanie kasy- organizowanie i planowanie punktu sprzedaży- przygotowanie produktów do sprzedaży oraz ich eksponowanie- sprawdzanie towarów przeznaczonych do sprzedaży pod wzgledem ilościowym i jakościowym- podejmowanie współpracy z zespołem pracowników
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

obsługa biura, kontakty z klientem
"DURAUMAT-POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-29 - Lubcza (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu spraw związanych z zamówieniami publicznymi, pomoc w prowadzeniu spraw związanych z decyzjami o warunkach zabudowy tj. prowadzenie karty sprawy oraz metryczki dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA BUSA DO 3,5 TONY - od 3 000 PLN

Transport na terenie Unii Europejskiej
"KAR-TRANS" Karol Gruszka - 2016-08-01 - Teklanowo (kujawsko-pomorskie)

Wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zawiercie (śląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

1.Obsługa klienta,2.Obsługa kasy fiskalnej,3.Przyjmowanie i układanie towarów,4.Dbanie o porządek w sklepie.
HUA CE Sp. z o.o. - 2017-01-20 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - od 3 500 PLN

Między innymi monitorowanie i zapewnienie ciągłości i sprawnego działania systemu informatycznego. sieci komputerowej oraz sprzętu komputerowego, administrowanie oprogramowaniem systemów serwerowych, w stopniu umożliwiającym zachowanie bezpieczeństwa danych przed nieupoważnionym dostępem, administrowanie systemami baz danych, nadzorowanie działania sieci LAN i WAN, wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych, instalowanie i konfigurowanie sprzętu, systemów i aplikacji oraz inne obowiązki ustalone w zakresie czynności.
Sąd Rejonowy w Człuchowie - 2016-10-28 - Człuchów (pomorskie)

INFORMATYK - od 3 000 PLN

WYMAGANIA:- WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE KIERUNEK: INFORMATYKA, ZAKRES: SYSTEMY I SIECI KOMPUTEROWE- DOŚWIADCZENIE MIN. 2 LATA W ZAWODZIE- MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ SYSTEMU V-DECK
INŻYNIERIA RZESZÓW SA - 2016-08-17 - Rzeszów (podkarpackie)

ROLNIK - 997,4 PLN

- karmienie trzody chlewnej,- przygotowywanie paszy- czyszczenie i usuwanie obornika z budynków inwentarskich- prace polowe- naprawa maszyn i urządzeń rolniczych- p[raca w obrębie gospodarstwa rolnego (koszenie trawy, rąbanie drewna)
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Pęperzyn (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - od 2 500 PLN

Wg stanowiska. Więcej informacji na temat oferty pracy znajduje się na BIP Urzędu Pracy w zakładce nabory do pracy - nabór na wolne stanowisko informatyk, w PUP w Wołowie lub pod numerem telefonu 071-389 48 10 wew 254 , lub w pokoju nr 48, III piętro budynku Starostwa. Wymagane dokumenty należy składać do dnia 17.01.2017 r. do godz. 10:00.
Powiatowy Urząd Pracy - 2017-01-03 - Wołów (dolnośląskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Prace murarskie: wykonywanie stropów murarskich, wykonywanie tynków zewnętrznych i wewnętrznych,
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

Tworzenie portali, zarządzanie portalami
BORMAX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-11-08 - Biłgoraj (lubelskie)

Sieci komputerowe. Konserwacja sprzętu.
Kujawsko-Dobrzyńska Spółdzielnia Handlowa w Rypinie - 2016-03-31 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

programowanie PHP, a także rej. CCTV (rejestratorów kamer); naprawa notebooków
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Pruszków (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- zapoznanie sie ze stanowiskiem pracy, przepisami bhp- zapoznanie się z HACCEP- wstępna obróbka warzyw- prz\ygotowanie stanowiska mięs- przygotowanie surówek- wydawanie posiłków- bieżący nadzów nad czystością stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

obsługa sieci komputerowych
NSI Spółka z o.o. - 2016-08-03 - Lubin (dolnośląskie)

Praca w dziale informatycznym
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Jawor (dolnośląskie)

INFORMATYK - od 2 250 PLN

Instalowanie oprogramowania, sporządzanie kopii bezpieczeństwa systemów operacyjnych, aktualizacjia oprogramowania systemowego, uzytkowego i antywirusowego. Obsługa, zarządzanie i konserwacja sprzętu teleinformatycznego. Konieczna znajomość systemów Microsoft WIndows XP/7/8, systemów serwerowych, sieci. Nienormowany czas pracy.
WOJSKOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA MEDYCZNEGO - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

KONSERWATOR - od 2 000 PLN

1.Odczyt wodomierzy oraz wystawianie faktur, 2.drobne prace hydrauliczne - wymiana wodomierzy.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

wspieranie użytkowników systemów informatycznych i rozwiązywanie bieżących problemów, monitorowanie stanu systemów, wsparcie realizacji projektów informatycznych; praca w godz. 8-16; wynagrodzenie 2500zł brutto do uzgodnienia; kontakt osobisty z pracodawcą w godz. 8-16
Firma Bajcar Bronisław Bajcar - 2016-02-11 - Słupsk (pomorskie)

1.Zarządzanie sprzętem oraz siecią, instalacja i aktualizacja oprogramowania.2.Pełnienie funkcji administratora systemu informatycznego w miejscu pracy a także pozostałych placówkach3.Zarządzanie systemem informatycznym firmy w tym zarządzanie uprawnieniami administratora, zainstalowanym oprogramowaniem, obsługa incydentów naruszenia bezpieczeństwa teleinformatycznego4.Zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną firmy, w tym monitorowanie stanu technicznego urządzeń, kierowanie sprzętu do naprawy i likwidacji, prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego, zapewnienie ciągłości pracy i bezpieczeństwa sieci informatycznej (LAN)5.Administrowanie serwerami w tym wykonywanie kopii bezpieczeństwa, aktualizacja oprogramowania, zarządzanie użytkownikami6.Przygotowanie stanowisk informatycznych, nadzór i przegląd stacji roboczych7.Usuwanie awarii sprzętu informatycznego8.Instruktaż, szkolenie stanowiskowe oraz wsparcie użytkownika struktury teleinformatycznej firmy w zakresie obsługi sprzętu i aplikacji9.Zarządzanie urządzeniami wejścia/wyjścia (urządzenia drukujące, skanujące)10.Podstawowa znajomość obsługi Microsoft SQL11.Znajomość MS Excel i Access
BONKOWSKI Sp. z o.o. - 2016-06-01 - Kozłowo (warmińsko-mazurskie)

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

administrowanie bazą danych, nadzór nad sprzętem, wspólpraca przy prowadzeniu sklepu internetowego, aktualizowanie storn internetowych sklepu.
"SIGMA-MAX" Sp. z o.o. w Ciechanowie - 2017-03-21 - Ciechanów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprawna i kulturalna obsługa klienta, wypisywanie paragonów i inkasowanie należności ze sprzedaży towarów, odpowiednie wyeksponowanie i zareklamowanie sprzedawanego towaru.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

zgodnie ze stanowiskiem pracy, doświadczenie zawodowe mile widziane, miejsce wykonywania pracy Sierpc, ul. Płocka 50A
HOLLYWOOD RENTAL Sp. z o.o - 2017-01-03 - Sierpc (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Prace pomocnicze przy ścinaniu drzew: okrzesywanie, układanie, pomiar i znakowanie wyrobionych sortymentów drzewnych. Prace przy rębaku.
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - od 5 000 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego w transporcie międzynarodowym
TOM FAST TRANS Tomasz Wiśniewski - 2015-11-26 - Duża Cerkwica (kujawsko-pomorskie)