Praca INFORMATYK (O) Tarnów KOMFORT-ZET Sp. z o.o.

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na lustra łazienkowe.

Stanowisko: INFORMATYK (O)

Wynagrodzenie: do 1 200 PLN

Zakres obowiązków: nadzór nad sprzętem komputerowym; obsługa oprogramowania i aktualizacje; kontakt z działem informatycznym w spółce; inwentaryzacja komputerów i sprzętu; usuwanie awarii bieżących.

Data publikacji: 2016-06-27

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: KOMFORT-ZET Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
nadzór nad sprzętem komputerowym; obsługa oprogramowania i aktualizacje; kontakt z działem informatycznym w spółce; inwentaryzacja komputerów i sprzętu; usuwanie awarii bieżących.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: INFORMATYK (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: specjalista zastosowań informatyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe, udokumentowana wiedza informatyczna, znajomość jęz. angielskiego. Zakres obowiązków: nadzór nad sprzętem komputerowym; obsługa oprogramowania i aktualizacje; kontakt z działem informatycznym w spółce; inwentaryzacja komputerów i sprzętu; usuwanie awarii bieżących. Praca w Tarnowie, 1/2 etatu w godz. 7.00-15.00 (do uzgodnienia), wynagrodzenie 1200zł brutto. Kontakt: KOMFORT-ZET Sp. z o.o., ul. Lwowska 72-96b, 33-100 Tarnów, e-mail: przemysław.gibala (at) komfort-zet.pl

Nazwa pracodawcy: KOMFORT-ZET Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista zastosowań informatyki

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.06.2016