Praca INFORMATYK Kępno FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Jarosław Górecki

Wrocławska 5, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie sklepu internetowego, sprzedaż towarów (pianki akustyczne, materace) na portalach aukcyjnych. Wymagana znajomość programów Corel, AutoCAD lub Photoshop.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik informatyk* (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa programu AutoCAD

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa programu Corel

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Obsługa programu Photoshop

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA Jarosław Górecki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Wrocławska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*