Praca INFORMATYK Gajkowice "GOLUCH SERVICE MERC" SEBASTIAN GOLUCH, BEATA GOLUCH S.C.

ŁÓDZKA 13, 97-310 Gajkowice, powiat: piotrkowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
ogólna wiedza z obsługi komputera, pisanie programów, prowadzenie sklepu internetowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gajkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piotrkowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Moszczenica

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętności obsługi komputera, pisania programów, prowadzenia sklepu internetowego

Nazwa pracodawcy:
"GOLUCH SERVICE MERC" SEBASTIAN GOLUCH, BEATA GOLUCH S.C.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: osobiście z CV w godz. 6:00-17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: piotrkowski

Gmina pracodawcy: Moszczenica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gajkowice

Ulica pracodawcy: ŁÓDZKA

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016