Praca INFORMATYK Czachorowo Netbox PL Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
63-800 Czachorowo 54, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie infrastrukturą teleinformatyczną firmy.Zarządzanie serwerami wirtualnymi opartymi na Vmware.Utrzymanie i rozbudowa oraz administracja sieci LAN (zarządzanie routerami CISCO, IronPort) i WiFi.Zarządzanie polityką backupową (Veem).Zarządzanie polityką bezpieczeństwa informacji.Konfiguracja urządzeń peryferyjnych.Współpraca z dostawcami sprzętu IT.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 020 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czachorowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: analityk systemów teleinformatycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 020 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Umiejętność zarządzania serwerami MSSQL, ORACLE.Umiejętność tworzenia zapytań SQL i/lub znajomość PL/SQL.Znajomość języka programowania .NET (VB.NET lub C#).

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku informatyka. Umiejętność zarządzania usługami serwerowymi (ActiveDirectory, IIS, Exchange, serwer plików, VPN).Znajomość zagadnień wirtualizacji.Znajomość VBA.Znajomość systemów klasy ERP.

Nazwa pracodawcy: Netbox PL Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV przesłać na adres e-mail: malwina_furmaniak (at) netbox.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gostyński

Gmina pracodawcy: Gostyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czachorowo

Adres strony pracodawcy: www.netbox.com.pl

Numer budynku pracodawcy: 54

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk systemów teleinformatycznych