Praca INFORMATION SECURITY ANALYST / ANALITYK DS. BEZPIECZEŃSTWA SIECI I INFORMACJI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
- Analiza zdarzeń bezpieczeństwa sieci i informacji- Interpretacja zdarzeń i zagrożeń sieciowych- Aktualizacja alertów w dokumentacji wewnętrznej sieci

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy wymagana jest praca w dni wolne od pracy?: 1

Nazwa stanowiska:
INFORMATION SECURITY ANALYST / ANALITYK DS. BEZPIECZEŃSTWA SIECI I INFORMACJI

Data zakończenia pracy: 06.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE INFORMATYKA/TELEINFORMATYKA, MIN. 3 LATA W ZAWODZIE LUB NA STANOWISKACH POKREWNYCH ZWIĄZANYCH Z BEZPIECZEŃSTWEM SIECI I DANYCH, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ TCP/IP, DOŚWIADCZENIE W PRACY Z SIECIOWYMI SYSTEMAMI WYKRYWANIA WŁAMAŃ (SNORT), ZNAJOMOŚĆ SYSTEMÓW WINDOWS/LINUX/UNIX, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie