Praca INFOBROKER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie informacji dotyczących potencjalnych klientów, zarządzanie dokumentacją w firmie.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFOBROKER

Data zakończenia pracy: 03.05.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum średnie, preferowany kierunek wykształcenia: administracja, stosunki międzynarodowe, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie