Praca INFOBROKER Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie informacjidotyczących potencjalnych klientów, zarzadzanie dokumentacją w firmie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFOBROKER

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doswiadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, obsługa komputera, samodzielność,

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Rząśnik (mazowieckie)

OPERATOR WYTŁACZARKI - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kobyłka (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Mechanik pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Pianowo (wielkopolskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

pomoc w doborze fryzury, farbowanie włosów
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 800 PLN

sprzątanie pomieszczń mieszkalnych,sprzątanie pomieszczeń technicznych wspólnych,sprzątanie terenu zewnętrznegobudynku, odświeżanie,grabienie, umowa zlecenie około 50 godzin na miesiąc ,dyspozycyjność w różnych godzinach 8 do 10 lub 15 do 17 ,miejsce wykonywania pracy: Siechnice (dojazd we własnym zakresie) wynagrodzenie 800 zł brutto,kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny, oferta pracy dostępna w sali B
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Siechnice (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

STAŻYSTA KONSULTANT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

Pbsługa urządzeń biurowych, obsługa poczty elektronicznej, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, sprawdzanie i archiwizacja dokumentów księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Płock (mazowieckie)

POMOC APTECZNA - 997,4 PLN

prace porządkowe, sprzątanie pomieszczeń aptecznych i gabinetów lekarskich, segregowanie materiałów opatrunkowych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KONTROLER JAKOŚCI PRODUKCJI WYROBÓW TEKSTYLNYCH - od 1 800 PLN

Kontrola jakości uszytych ubrań; stały kontakt z producentami-szwalniami z rynku wschodniego - mailowo, telefonicznie - stąd wymagania dot. znajomości języka rosyjskiego. Analiza zgodności uszytych wyrobów tekstylnych do opracowanych wzorów. Umowa na czas określony, praca w sytemie trzyzmianowym (w godz. 5-13, 13-21, 21-5).
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Wrocław (dolnośląskie)

F-SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 100 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru, dbanie o czystość.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Chojnów (dolnośląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

praca biurowaurzędowe prowadzenie sprawudział w przygotowaniu dokumentów w oparciu o kodeks postępowania administracyjnego oraz przepisy prawa materialnego
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Miechów (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SZLIFIERZ - 1 850 - 3 000 PLN

Mechaniczna obróbka elementów metalowych na szlifierkach taśmowych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Praszka (opolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

pełna księgowość
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kluczbork (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

nauka bieżącej obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe w OBI w Bytomiu, zamiatanie terenów zielonych, sprzątanie pomieszczeń socjalnych
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Bytom (śląskie)

MONTAŻYSTA WYROBÓW METALOWYCH - METALOPLASTYK - od 1 000 PLN

Ustawianie i obsługa maszyn do przeróbki plastycznej drutu. Ręczny motnaż wykonanych wyrobów, zgrzewanie, pakowanie, ręczne prace transportowe.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Kraków (małopolskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - od 1 850 PLN

Konserwacja suwnic
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Skawina (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Wieluń (łódzkie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU NA RYNKI WSCHODNIE - od 2 600 PLN

sprzedaż towarów na rynkach wschodnich - Rosja, Ukraina; kontakt z klientami, negocjacje;
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Pabianice (łódzkie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac murarskich
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Tomaszowo (lubuskie)

SELEKCJONER-POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość selekcji zwierząt futerkowych. Wyselekcjonowanie zwierząt futerkowych w ilości 11 100 szt.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Dębowiec (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed