Praca HYDRAULIK Zgierz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MICHAŁ KORZYCKI

Stanowisko: HYDRAULIK

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem

Data publikacji: 2015-11-27

Lokalizacja: Zgierz (łódzkie)

Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MICHAŁ KORZYCKI

Boya-Żeleńskiego 27/10, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zgierz

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie w zawodzie

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MICHAŁ KORZYCKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7.00-18.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zgierski

Gmina pracodawcy: Zgierz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgierz

Ulica pracodawcy: Boya-Żeleńskiego

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015