Praca BETONIARZ-ZBROJARZ Bogdanowo PAXBUD INVEST SP Z O.O.

Miejsce pracy:
64-600 Bogdanowo 11, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie elementów żelbetowych budynków poprzez wykonywanie zbrojenia ze stali i zalanie betonem, praca w grupie roboczej składającej się z obywateli Ukrainy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 920 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: BETONIARZ-ZBROJARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bogdanowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: obornicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Oborniki

Zawód: betoniarz-zbrojarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 920 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2019

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Betoniarz-zbrojarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętności w zakresie wykonywania zbrojenia

Nazwa pracodawcy: PAXBUD INVEST SP Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty aplikacyjne przesyłać można na podany adres e-mail: biuro (at) paxbud.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: obornicki

Gmina pracodawcy: Oborniki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bogdanowo

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Zawód wykonywany przez pracownika: betoniarz-zbrojarz*