Praca HYDRAULIK, POMOCNIK Brzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Pomocnik

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK, POMOCNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzeski

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Armii Krajowej 32, 49-300 Brzeg, powiat: brzeski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: karta ref. DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: brzeski

Gmina pracodawcy: Brzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER/PAKOWACZ - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER +ST PO WER - 997,4 PLN

- przygot. towaru na magazyn,- oklejanie naklejkami w języku polskim,- pakowanie paczek klientów zgodnie z zamówieniami.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Puławy (lubelskie)

GLAZURNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Przygotowanie ofert sprzedaży2. Obsługa aukcji allegro3. Prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami4. Korespondencja e-mail
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Staniszewo (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, także w Chinach, analizowanie rynku, sporządzanie umów i zamówień towarowych, zamawianie towaru w języku chińskim, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Jabłonowo (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU - od 1 200 PLN

wdrażanie i opracowywanie strategii marketingowej danej firmy, kreowanie wizerunku firmy, wspieranie działu sprzedaży, ocena szans rynowych związanych ze sprzedażą towarów lub usług na rynku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BRYGADZISTKA - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: prowadzenie kart pracowników, nadzór nad pracownikami; WYMAGANIA: Wykształcenie zawodowe/średnie - mile widziane medyczne
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Lubliniec (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ FP - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż FP
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Września (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kraków (małopolskie)

KOORDYNATOR DS. WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ - od 1 850 PLN

Kontakt z firmami partnerskimi, negocjaje zasad współpracy, negocjowanie i podpisywanie umów.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

staż w agencji turystycznej
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Wisła (śląskie)

MURARZ - do 2 500 PLN

Wykonywanie ścian i murków. Wykonywanie nadproży. Dojazd zapewniamy na obiekty znajdujące się dalej niż 20 km od Wrocławia. Pierwsze zlecenie: Wrocław, ul. Ślężna.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie sklepu maszyną myjącą
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR FREZARKI - od 1 850 PLN

dorabianie kluczy
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Chrzanów (małopolskie)

DOZORCA - WARTOWNIK - od 1 850 PLN

Dozorca - wartownik
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Sucha Beskidzka (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace na budowie, malowanie, docieplanie, tynkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kościeliska (opolskie)

MECHANIK MASZYN - 997,4 PLN

STAŻ POW. 30
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Niemczyn (wielkopolskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

TRENER OSOBISTY (COACH, MENTOR, TUTOR)-RECEPCJONISTA/STAŻ - 997,4 PLN

Tworzenie programów ćwiczeniowych, obsługa maszyn treningowych oraz nadzór nad ćwiczącymi na sali treningowej.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Lublin (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

pozyskiwanie nowych kontrahentów (między innymi kraje arabskie oraz podmioty gospodarcze z terenów UE), wyjazdy służbowe;
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Pabianice (łódzkie)

DRUKARZ OFFSETOWY - do 2 000 PLN

I zmiana 7.00-15.00II zmiana 15.00-23.00III zmiana 23.00-7.00
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przygotowywanie i kompletowanie towarów do wysyłki pod względem jakościowym i ilościowym, monitorowanie zapasów magazynowych, ocenianie poprawności przygotowywanych wysyłek na rynek wschodni
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kalisz (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - do 1 850 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami, rozpoznawanie i analiza potrzeb klienta, przygotowywanie promocji produktów, ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych, promocje firmypraca w godzinach 8:00-17:00 II zmiany
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Mielec (podkarpackie)

CHOLEWKARZ - od 1 850 PLN

szycie i składanie cholewek
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Częstochowa (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed