Praca HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI Kielce HYDRAS Robert Pieras

Stanowisko: HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI

Wynagrodzenie: 2 000 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie prac instalacyjno - hydraulicznych. Kontakt tel. 660 486 034

Data publikacji: 2016-05-25

Lokalizacja: Kielce (świętokrzyskie)

Pracodawca: HYDRAS Robert Pieras

Woj. świętokrzyskie, 25-004 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac instalacyjno - hydraulicznych. Kontakt tel. 660 486 034

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 4 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Hydraulik

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie zawodowe min. 2 lata

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: HYDRAS Robert Pieras

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

25-900 Domaszowice 273, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kielecki

Gmina pracodawcy: Masłów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Domaszowice

Numer budynku pracodawcy: 273

Profil działalności pracodawcy:
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik