Praca HYDRAULIK Ostróda kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostróda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Jana III Sobieskiego 5, 14-100 Ostróda, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: ostródzki

Gmina pracodawcy: Ostróda

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostróda

Ulica pracodawcy: Jana III Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd terenów wyznaczonych przez pracodawcę (opróżnianie koszy na śmieci, usuwanie śmieci z trawników, skwerków). W okresie zimowym odśnieżanie i dbanie o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zamość (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru. Sprzedaż produktów, pomoc nabywcy w wyborze towaru. Przygotowanie towaru do sprzedaży. Dbanie o estetykę miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Rogoźno (wielkopolskie)

sprzedaż odzieży męskiej i damskiej: obuwie, garnitury, garsonki oraz dodatków typu krawaty, muchy, kapelusze, spinki, w ofercie kolekcje biznesowe, ślubne.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARZ - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż owocó i warzyw
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zlecanie i kontrolowanie wysyłek materiałow marketingowych z magazynu, pomoc w organizacji targów i drzwi otwartych
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wieruszów (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 900 PLN

obsługa maszyn, pakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Grójec (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

montaż urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Libiąż (małopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Z) - do 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane, remonty, wykończenia, budowa domów od podstaw
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Zawada Lanckorońska (małopolskie)

POMOC W GOSPODARSTWIE ROLNYM - od 900 PLN

uprawa czosnku
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Garby (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

obsługa sklepu internetowego, realizowanie zamówień, praca w terenie, kontakt z klientami, obowiązki biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

STAŻ/RPO+50/- APARATOWY URZĄDZEŃ ROZLEWNICZYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń do rozlewania piwa
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Witnica (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sokółka (podlaskie)

SPECJALISTA DS. ANALIZ I ROZLICZEŃ (ST.PRACY REF. FP) - od 1 900 PLN

-rozliczenie czasu pracy, rozliczenie finansowe, dołączenie spraw do systemu oraz ich kontrola pod kątem spójności i kompletności, zamówienia, itp
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Nekla (wielkopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - do 1 850 PLN

Tworzenie kosztorysów, pomiary na budowach
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zatyki (warmińsko-mazurskie)

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- oferta stażu realizowana ze środków EFS w ramach PO WER. Wymagania: wykształcenie wyższe ( licencjat) obsługa komputera, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH* - od 925 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Ulan Duży (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Utrzymanie czystości na hali produkcyjnej, obsługa maszyny czyszczącej; prawo jazdy kat. B; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK PAKOWNI - od 2 000 PLN

proste prace przy pakowaniu detali w komfortowych i czystych warunkach pracy w branży medycznej
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ozorków (łódzkie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

magazynowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Ruszów (dolnośląskie)

Sprzedaż w sklepie ogólnospożywczym
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Andrychów (małopolskie)

REFERENT D/S HANDLU ZAGRANICZNEGO - od 1 850 PLN

przygotowywanie wysyłki towarów za granicę-dokumentacja; tworzenie dokumentów na Unię Europejską i krajowe; przygotowanie dokumentacji, wysyłka na Agencję Rynku Rolnego
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Zambrów (podlaskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości w pomieszczeniach hospicjum
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wągrowiec (wielkopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER LINII WN - od 2 500 PLN

Montaż fundamentó, montaż konstrukcji stalowych , montaż przewodó na słupach.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Przyczyna Dolna (lubuskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

Branża elektryczna. Montaż instalacji elektrycznych, linii i sieci kablowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Sandomierz (świętokrzyskie)

OPERATOR WYPALAREK GAZOWYCH, LASEROWYCH I PLAZMOWYCH - 997,4 PLN

Operator wypalarek gazowych, laserowych i plazmowych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kunów (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed