Praca HYDRAULIK Międzyrzec Podlaski ELTEM sp.zoo PRZED.PROD.HANDL.USŁ Tadeusz Świderski

Miejsce pracy:
21-560 Międzyrzec Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji hydraulicznych i sanitarnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Międzyrzec Podlaski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bialski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Międzyrzec Podlaski

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz umiejętność wykonywania instalacji sanitarnych.

Nazwa pracodawcy:
ELTEM sp.zoo PRZED.PROD.HANDL.USŁ Tadeusz Świderski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Czysta 18, 21-560 Międzyrzec Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: bialski

Gmina pracodawcy: Międzyrzec Podlaski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Międzyrzec Podlaski

Ulica pracodawcy: Czysta

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu , wyposażenia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik