Praca HYDRAULIK Łężec ZAKŁAD EKSPLOATACJI I WYKONAWSTWA WODOCIĄGÓW S.ZIOŁKIEWICZ

P-TA STRZAŁKOWO 2, 62-420 Łężec, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
montaż instalacji wod-kan wewnętrznych i sieci zewnętrznych przemysłowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łężec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzałkowo

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
ZAKŁAD EKSPLOATACJI I WYKONAWSTWA WODOCIĄGÓW S.ZIOŁKIEWICZ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Strzałkowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łężec

Ulica pracodawcy: P-TA STRZAŁKOWO

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik