Praca HYDRAULIK Łęczyca Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Stanowisko: HYDRAULIK

Wynagrodzenie: do 2 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa, naprawa urządzeń wodno-parowych, kanalizacyjnych, co, gazów medycznych, sieci ppoż.

Data publikacji: 2016-04-20

Lokalizacja: Łęczyca (łódzkie)

Pracodawca: Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Miejsce pracy:
Zachodnia 6, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
obsługa, naprawa urządzeń wodno-parowych, kanalizacyjnych, co, gazów medycznych, sieci ppoż.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 3 lata pracy w zawodzie hydraulika

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy (MK)

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: H. Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 31

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jan Gruszczelak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.04.2016