Praca HYDRAULIK Krzeszowice P.H.U. "TERMO-GAZ" Zofia Sęk

Miejsce pracy:
32-065 Krzeszowice, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Montaż instalacji wod.kan.gaz.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa o pracę na okres próbny ok 3 miesiace, potem na czas nieokreślony. Wynagrodzenie od 2500 brutto. Godziny pracy 7-15.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HYDRAULIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krzeszowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krakowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Krzeszowice

Zawód: hydraulik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane uprawnienia oraz doświadczenie zawodowe.

Nazwa pracodawcy: P.H.U. "TERMO-GAZ" Zofia Sęk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Chrzanowska 12, 32-065 Wola Filipowska, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: krakowski

Gmina pracodawcy: Krzeszowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Filipowska

Adres strony pracodawcy: www.termo-gaz.pl

Ulica pracodawcy: Chrzanowska

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Zawód wykonywany przez pracownika: hydraulik