Praca HOSTESSA-BRANŻA KOSMETYCZNA Gdynia kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: WRĘCZANIE ULOTEK, KONSULTANT URODY

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: HOSTESSA-BRANŻA KOSMETYCZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Zawód: hostessa

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: OSOBA PEŁNOLETNIA

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Adres pracodawcy:
ŚLĄSKA 51, 81-304 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: ŚLĄSKA

Numer budynku pracodawcy: 51

danePracodawcy_nrKraz: 2590

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Gdynia

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Podobne oferty pracy

PERSONEL PRODUKCJI - do 1,5 PLN

pakowanie towaru, zawijanie cukierków
kontakt przez OHP - 2016-08-18 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

STARSZY PROGRAMISTA - 9 000 - 22 000 PLN

Programowanie aplikacji i systemów inforamtycznych, tworzenie dokumentacji systemów komputerowych,analiza wymagań systemowych.
LUXOFT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Gdynia (pomorskie)

HOSTESSA/ PROMOTOR - 10 - 12 PLN

promowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Kraków (małopolskie)

HOSTESSA - od 10 PLN

Sprzedaż chemii niemieckiej z tira
kontakt przez OHP - 2015-04-27 - Lubin (dolnośląskie)

- KUCHARZ - od 1 850 PLN

-Przygotowanie posiłków- dbanie o czystość,
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - do 10 PLN

prace pomocnicze na budowie
kontakt przez OHP - 2016-06-29 - Dukla (podkarpackie)

SPRZĄTANIE BIURA - 286 - 318 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH
kontakt przez OHP - 2016-01-14 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 10 PLN

pilnowanie porządku na terenie obiektu, ochrona linii kas
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK MECHANIKA - do 1 900 PLN

prace pomocnicze mechanika
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 2 300 PLN

Wykonywanie czynności i robót przy urządzeniach i naszynach elektroenergetycznych, naprawa i instalacja oś
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Gdynia (pomorskie)

PIEKARZ PIECOWY - od 1 850 PLN

Wypiek pieczywa
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Słupia (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI BEZ KWALIFIKACJI - od 1 850 PLN

proste prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Gryfino (zachodniopomorskie)

- POMOC KUCHENNA - od 11 PLN

- pomoc kuchenna- prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-04-27 - Sosnówka (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY DO ZBIERANIA ZAMÓWIEŃ - 8,5 - 11,5 PLN

Przygotowanie towaru do wysyłki, zbieranie zamówień, obsługa wózka widłowego.
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Gliwice (śląskie)

AGENT / POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI - 3 000 - 6 000 PLN

Pozyskiwanie ofert nieruchomości, obsługa klientów sprzedających i kupujących, prezentacje nieruchomości, obsługa programów komputerowych związanych z nieruchomościami
Ewa Salicka Pośrednictwo i Zarządzanie Nieruchomościami - 2016-01-11 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - OPERATOR CNC - od 3 200 PLN

obsługa maszyn, umiejętność prawidłowego ustawiania maszyny, wymiana narzędzi, mocowanie materiału, kontrola procesu produkcji , kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-10-04 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW TYPU FAST-FOOD, OBSŁUGA KLIENTA, SPRZĄTANIE RESTAURACJI
kontakt przez OHP - 2016-05-10 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PAKOWACZ - od 11 PLN

pakowanie towarów, obsługa komputera, sprawdzanie jakości
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Katowice (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 5 PLN

Ulotkowanie w centrum miasta - rozdawanie ulotek przechodniom w centrum Katowic.
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Katowice (śląskie)

FLORYSTKA Z DOŚWIADCZENIEM - od 1 850 PLN

Pełen zakres pracy w kwiaciarni.
"Narcyz" - Kwiaciarnia - 2016-07-04 - Gdynia (pomorskie)

AUDYTOR INWENTARYZACJI - od 12 PLN

liczenie asortymentu magazynowego i sklepowego
kontakt przez OHP - 2016-03-18 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

STAŻYSTA (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez OHP - 2016-11-21 - Kietrz (opolskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW - 1 744,98 - 2 015,66 PLN

- zarządzanie produktami- budowanie długofalowych relacji z klientami- pełnienie roli ambasadora - osoba pierwszego kontaktu dla personelu i klientów - codzienne raportowanie działań poprzez system elektroniczny - dbanie o wizualizacje produktu
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Tarnów (małopolskie)

MERCHANDISER - 360 - 500 PLN

Wyłożenie asortymentu z magazynu, kontrola stanu towaru, dbałość o właściwą ekspozycję i porządek na półkach
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Przemyśl (podkarpackie)

MODEL / MODELKA - POKAZ FRYZUR - od 180 PLN

udział w castingu a następnie praca modela w pokazie fryzur, wykonanie przez profesjonalnych stylistów wcześniej omówionych z modelami fryzur/y (stylizacja, strzyżenie i/lub koloryzacja).
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI ZA GRANICĄ - KIEROWCA (U) - 18 - 21 PLN

liczenie towaru, obsługa urządzeń do skanowania, pełnienie roli kierowcy podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 15 PLN

rozładunek towarów, układanie towarów, kompletowanie zamówień, ,pakowanie, wysyłka
kontakt przez OHP - 2016-10-17 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. RELOKACJI POJAZDÓW - od 15 PLN

Relokacja samochodów miedzy punktami obsługi klienta oraz pomoc menagerom w pracy (transport samochodów, tankowanie, mycie),wydawanie samochodów do wynajmu i przekazywanie ich do Punktu Obsługi Klienta
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed