Praca KELNER/KELNERKA Sarbinowo Przedsiębiorstwo Turystyczne Usługowo-Handlowe JAGODA Z.Mańczak, J.Wielińska S.J.

Wczasowa 1a, 76-034 Sarbinowo, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
system wynagrodzenia: 10 zł za godzinę + premia

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER/KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sarbinowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koszaliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mielno

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Turystyczne Usługowo-Handlowe JAGODA Z.Mańczak, J.Wielińska S.J.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

76-034 Sarbinowo, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dodatkowe informacje: 10 zł za godzinę + premia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: koszaliński

Gmina pracodawcy: Mielno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sarbinowo

Profil działalności pracodawcy: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

PRODUKCJA I MONTAŻ - od 2 000 PLN

Montaż, przygotowanie elementów stolarskich, obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Manowo (zachodniopomorskie)

KELNER/KELNERKA - 1 770 - 4 210 PLN

Obsługa gości indywidualnych i grupowych. Praca w Szczyrku (Ośrodek Wypoczynkowy "Gronie") od poniedziałku do niedzieli (godz. do ustalenia)
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ADAMEX KP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-11 - Bielsko-Biała (śląskie)

KELNER/ KELNERKA - od 8,5 EUR

- obsługa gości w restauracji- serwowanie dań a la cart- doradzanie gościom przy wyborze dań i napoi
Kräutermühle Inh. Hannelore Motzek - 2016-02-24 - Niemcy (Niemcy)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta, zapewnienie zgodnej ze standardami ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Mielno (zachodniopomorskie)

MECHANIK- AUTOMATYK - od 2 500 PLN

Utrzymanie maszyn w ruchu, naprawy i regulacja urządzeń produkcyjnych, samodzielność w działaniu
DEGA Spółka Akcyjna - 2015-11-25 - Karnieszewice (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace zlecone przez brygadzisistę
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Polanów (zachodniopomorskie)

KELNER/KELNERKA - od 2 500 PLN

- obsługa gości w restauracji hotelowej- obsługa konferencji, szkoleń, imprez
Hotel Huszcza Stanisław Huszcza - 2016-08-16 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

MISTRZ PRODUKCJI - 2 500 - 5 000 PLN

zarządzanie grupą, ustalanie grafików pracy, odpowiedzialność za wyniki produkcji, ustawianie pracy zgodnie z planem prdukcyjnym, nadzór jakościowy nad produktem
PROGRES Sp. z o.o. Sp.K. - 2016-01-26 - Polanów (zachodniopomorskie)

KELNERKA - od 12 PLN

obsługa gastronomiczna jadalni w Ośrodku
Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "SYRENA" - 2016-02-24 - Mielno (zachodniopomorskie)

KELNER/ KELNERKA - od 1 850 PLN

Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
d/b GASTRO Restauracje-Catering Dorota Bernadzik - 2016-07-07 - Racibórz (śląskie)

KELNER/KELNERKA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, podawanie potraw.
B.W.B. SP. ZO.O. - 2016-01-12 - Lublin (lubelskie)

KELNER/KELNERKA - od 8,18 PLN

obsługa klienta,dbanie o czystość na sali,zbieranie zamówień
kontakt przez OHP - 2016-01-13 - Przeworsk (podkarpackie)

Przygotowanie sali restauracyjnej, obsługa gości restauracyjnych, wesel, bankietów, obsługa kasy fiskalnej.
Park Sp. z o.o. - 2016-07-22 - Zamość (lubelskie)

KONSERWATOR- ELEKTRYK AUTOMATYK - od 3 500 PLN

Nadzór i utrzymanie w stałej sprawności technicznej instalacji elektrycznej, przegląd urządzeń elektrycznych, naprawa sieci i urządzeń elektrycznych, bieżąca kontrola elementów i stanu instalacji elektrycznej nadzór nad pracującymi urządzeniami, umiejętność obsługi komputera, znajomość schematów elektrycznych,
HOTEL MEDICAL SPA UNITRAL Spółka z o.o. Sp. K. - 2016-08-09 - Mielno (zachodniopomorskie)

STANOWISKO OBSŁUGI BIURA STOWARZYSZENIA I SEKRETARIATU SZKOŁY - od 2 100 PLN

1.prowadzenie obsługi Biura Stowarzyszenia w zakresie określonym statutem stowarzyszenia i innymi aktami prawnymi uchwalonymi przez organizację, w tym m.in.a) obsługa posiedzeń Zarządub) prowadzenie rejestru uchwał i protokołówc) prowadzenie bieżącej korespondencji stowarzyszeniad) archiwizowanie dokumentacji stowarzyszeniae) wykonywanie innych poleceń Zarządu związanych z bieżącą działalnością stowarzyszenia.2. prowadzenie spraw kadrowych i administracyjnych Zespołu Placówek Oświatowych (ZPO) im. Aleksandra Doby w Iwięcinie oraz sekretariatu szkoły, w tym m.in.a) prowadzenie sekretariatu i związanej z tym dokumentacji szkoły.b) wykonywanie prac biurowo administracyjnych.c) archiwizowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną.d) prowadzenie bieżącej korespondencji.e) prowadzenie ewidencji obowiązku szkolnego oraz bieżących spraw z tym związanych.f) przygotowywanie sprawozdań, statystyk i zestawień m.in. dla organu prowadzącego, organu nadzoru pedagogicznego oraz GUSg) prowadzenie kadr pracowników ZPO.h) współpraca z księgową stowarzyszenia w zakresie spraw dotyczących ZPOi) wykonywanie innych poleceń dyrektora szkoły związanych z bieżącą działalnością placówki.
Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Iwięcino - 2016-07-27 - Iwięcino (zachodniopomorskie)

KELNER/KELNERKA - od 2 000 PLN

Wymagania: dyspozycyjność w tygodniu oraz w weekendy, profesjonalna obsługa gości, dbanie o porządek i czystość, mile widziane doświadczenie zawodowe, chęć do pracy.
Adam Samorajczyk "Restauracja nad Odrą" - 2017-03-15 - Racibórz (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 2 200 PLN

Obsługa klienta, dbałość o wygląd sklepu, przyjmownie dostaw, obsługa kasy fiskalnej
GZELLA NET Sp. z o.o. - 2017-02-15 - Mścice (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmownie towaru, układanie i oznakowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Sianów (zachodniopomorskie)

KELNER/KELNERKA - od 1 750 PLN

Obsługa klientów,przyjmowanie zamówień, wydawanie posiłków.WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, min. 3 m-ce doświadczenia. CV prosimy składać: Jarosław ul.Reymonta 3, godz.08.00-15.00
DĄBROWSKI ZBIGNIEW - PHU BLACK COFFEE - 2015-12-01 - Jarosław (podkarpackie)

KELNER - od 1 800 PLN

W czasie otwarcia restauracji obsługa gości przy stolikach oraz przy bufetach śniadaniowych i kolacyjnym, utrzymanie czystości sali restauracyjnej, polerowanie sztućców itp.
Nadwiślańska AgencjaTurystyczna Sp.z o.o. Ośrodek Wczasowy JAWOR - 2016-02-04 - Sarbinowo (zachodniopomorskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

Remonty, naprawa chodników
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Bobolice (zachodniopomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 300 PLN

Naprawy blacharskie pojazdów
kontakt przez PUP - 2014-11-07 - Stare Bielice (zachodniopomorskie)

BARMAN/KA - od 2 000 PLN

Obsługa gości na kawiarni, sporządzanie drinków i napojów, podawania napojów, obsługa kasy fiskalnej
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp.z o.o. Ośrodek Wczasowy JAWOR - 2016-08-08 - Sarbinowo (zachodniopomorskie)

KELNER/KELNERKA - od 14 PLN

Obsługa gości klubu Stara Przepompownia,podawanie zamówień do stolika,dbanie o odpowiednią obsługę gości
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA/ TKA - od 2 400 PLN

Przyjmowanie rezerwacji, książka meldunkowa, fakturowanie
Przedsiębiorstwo Usługowe" Violetta" S.C. - 2017-03-01 - Sarbinowo (zachodniopomorskie)

OBSŁUGA TRAKA TARCZOWEGO - od 1 850 PLN

Wpuszczanie drewna okrągłego do traku, odbieranie przetartej pryzmy
kontakt przez PUP - 2014-09-08 - Polanów (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość