Praca HODOWCA BYDŁA Pawłówka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pawłówka, powiat: sejneński, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HODOWCA BYDŁA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pawłówka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sejneński

Zawód: hodowca bydła

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 08.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Adres pracodawcy:
Łąkowa 26, 16-500 Sejny, powiat: sejneński, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: sejneński

Gmina pracodawcy: Sejny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sejny

Ulica pracodawcy: Łąkowa

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sejnach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hodowca bydła

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

PRZYGOTOWYWANIE OFERT HANDLOWYCH I KAMPANII REKLAMOWYCH.PROWADZENIE BIURA REKLAMY
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Gubin (lubuskie)

PRACOWNIK PRZEPROWADZKOWY - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża transport-przeprowadzki. Noszenie mebli-pracownik fizyczny, załadunek, rozładunek mebli, sprzętów, rzeczy osobistych. Praca na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Rozkladanie, wydawanie i przyjmowanie towaru .20:OO - 5:OO, 6:OO - 14: OO
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Drobin (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Sierpc (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 15 PLN

Przygotowanie terenu pod budowę, wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie, zakładanie stolarki budowlanej, drobne prace budowlane, utrzymanie czystości na terenie budowy, wykonywanie pozostałych robót budowlanych i wykończeniowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Kraków (małopolskie)

KIEROWNIK ZAKŁADU - 1 850 - 3 000 PLN

Kierowanie zakładem. Wdrażanie nowych produktów
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

-obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Niepołomice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

wykształcenie min. zawodowe, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, osoba zarejestrowana w PUP, poniżej 30r.ż, II profil
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KASJER WALUTOWY - do 1 850 PLN

Obsługa klienta z wykorzystaniem kasy fiskalnej i komputera
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 750 PLN

Sprzedaż ciast, ciasteczek, pieczywa, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość sklepu
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Świętochłowice (śląskie)

POZOSTALI MONTERZY GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 3 000 PLN

monter systemów kominowych praca na umowę na czas określony, praca jednozmianowaoferta dostępna w sali D
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Wrocław (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wilkasy (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

zamiatania, odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie mebli, okien, podłóg, urządzeń sanitarnych, dbanie o czystość korytarzy, klatek schodowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, opróżnianie koszy na śmiecie
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK - od 3 500 PLN

Naprawa maszyn i urządzń budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kleszczów (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane związane z robotami pomocniczymi
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Ostrołęka (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 2 000 PLN

Przyjmowanie, układanie i wydawanie towarów. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Łosice (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

wprowadzanie dokumentacji WZ, przyjmowanie dostaw zgodnie z dokumentem PZ, dbałość o dokumentację HACCAP
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Miedźno (śląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Białkowo (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- RP POSTAW NA DOŚWIADCZENIE - od 1 850 PLN

Konserwacja rowów, koszenie traw, wycinanie krzaków i zarośli
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Niegosławice (lubuskie)

PAKOWACZ - do 1 850 PLN

Montowanie i pakowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Dąbków (podkarpackie)

245U - KUCHARZ - od 1 900 PLN

przygotowywanie potraw i obsługa imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Radom (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

obsługa klientów na dziale mięsnym: krojenie i odważnie wędlin, serów, porcjowanie mięs, mielenie na życzenie klienta, rozbijanie porcjowanych mięs
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Libusza (małopolskie)

238U MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Radom (mazowieckie)

BARMAN X3 - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Brzozówka (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BRUKARZA - od 2 000 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Krotoszyn (wielkopolskie)

MAGAZYNIER Z BIEGŁĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ROSYJSKIEGO - od 3 200 PLN

etykietowanie towarów w jęzuku rosyjskim, kontakty z kontrahentami w języku rosyjskim
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Stawiguda (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Strumień (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zielona Góra (lubuskie)