Praca HANDLOWIEC (STAŻ) Kowary kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kowary, powiat: jeleniogórski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kowary

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jeleniogórski

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 01.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ - 1 850 - 2 500 PLN

praca z powierzonymi materiałami,sumienna realizacja zadań,nadzór nad pomocnikami budowlanymi
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

970U KRAWIEC - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zakrzew (mazowieckie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie surowców, materiałów do produkcji, mieszanie ciast; przygotowywanie wyrobów gotowych do wydania na zewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Stara Kornica (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Rąpin (lubuskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Bezpieczny transport przwożonych ładunków, sprawdzenie stanu paliwa i płynów eksploatacyjnych , stanu technicznego ogumienia, stanu oświetlenia i sygnalizacji dźwiękowej samochodu.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Sarbinowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna, oferta stażu dla osób z II profilem w ramach programu Nowe horyzonty(art. 49 pkt. 2, 4-6)
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Czarna Białostocka (podlaskie)

POMOC TECHNICZNA - od 1 950 PLN

prace techniczne związane z branżą samochodową, czyszczenie samochodów, pranie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POSADZKARZ - do 1 850 PLN

posadzkarz
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Mielec (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami wietnamskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TYNKARZ - od 1 900 PLN

wyksz. zawodowe, mile widziane doświadczenie lub osoba do przyuczenia, osoba zarejestrowana w PUP przed 29.02.2016, profil II
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Odolanów (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

-transport
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Rusinów (lubuskie)

OPERATOR MASZYN I URZADZEŃ DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 1 850 PLN

pracownik produkcyjny w wytwórni opakowań drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Żabi Róg (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W OGRODNICTWIE I SADOWNICTWIE - od 1 000 PLN

Sadzenie i pielęgnacja roślin warzywnych. Następnie zbiór oraz przygotowywanie do bezpośredniej sprezdaży- bezpośredni kontakt z kontrahentem.Min. 1,5 roku doświadczenia w danej branży.Znajomość branży warzywno-owocowej. Znajomość j. ukraińskiego ze względu na bezpośredni kontakt z kontrahentami.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Rykały (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Wykonywanie prac gospodarczych
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Lubaczów (podkarpackie)

TOKARZ - od 3 700 PLN

toczenie elementów według rysunku technicznego (aluminium, stal), długość elementów do 1 metra
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 700 PLN

obsługa lini produkcyjnej, regulowanie obsługiwanych urządzeń, nadzór nad maszynami, naprawa drobnych usterek, przestrzeganie jakości wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Żory (śląskie)

KUCHARZ - od 462,5 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni ukraińskiej.
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Zakopane (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 750 PLN

Dostarczanie towarów do sklepu.
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Ćmińsk (świętokrzyskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

Pakowanie i sortowanie przesyłek, sprawdzanie poprawności produktów pakowanych, dzielenie przesyłek i produktów na polskie i zagraniczne.Wymagana dokładność, precyzyjność, szybkość.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Hipolitów (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

1. Obsługa wózków widłowych2. Załadunki, rozładunki towarów z samochodów3. Przygotowanie towarów do wysyłki4. Dbanie o porządek i przestrzeganie przepisów BHP w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Gryfino (zachodniopomorskie)

1504U - MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

diagnostyka, obsługa, naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Radom (mazowieckie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 2 200 PLN

Sprawność komunikowania się, umiejętność redagowania pism, skrupulatność, terminowość, odpowiedzialność, przyjmowanie korespondencji, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Marki (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA-SPEDYTOR - 997,4 PLN

przyswajanie wiedzy dot. usług firm kurierskich oraz parametrów przesyłek, nauka obsługi systemu CRM i innych, przyjmowanie i rejestrowanie zlecen na transporty, posprzedażowa obsługa klienta, kontrolowanie przepływu ilościowego przesyłek danych klientów, sporządzenie raportów i statystyk, telefoniczna obsługa klienta, np. wyceny transportów oraz kontakty z firmami kurierskimi i przewozowymi, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Rogożnik (śląskie)

KIEROWCA / MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Dostawy towarów do klientów, nadzór nad magazynem
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed