Praca HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA SPRĘŻAREK I URZĄDZEŃ PNEUMATYCZNYCH Starogard Gdański PRESSMANN Bartosz Grochowski

Gdańska 38/1, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie ofert na spotkania z klientami. Obsługa klientów. Przygotowanie raportów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA SPRĘŻAREK I URZĄDZEŃ PNEUMATYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Nazwa pracodawcy: PRESSMANN Bartosz Grochowski

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Kanałowa 3, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: starogardzki

Gmina pracodawcy: Starogard Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starogard Gdański

Adres strony pracodawcy: www.pressmann.pl

Ulica pracodawcy: Kanałowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA - ŻAŁOBNIK - od 1 850 PLN

- przygotowanie ciała do pogrzebu- kopanie grobu- przewóz zwłok
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH "STARKOM" Sp. z o. o. - 2016-06-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - 2 000 - 3 000 PLN

mile widziane doświadczenie w zawodzie, koniecznie znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
Usługi Transportowe GRZEGORZ SROKA - 2015-12-01 - Lubichowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

-obsługa klientów- układanie towaru- rozliczanie pieniężne- zamawianie towaru
Delikatesy Ela Justyna Warzecha - 2016-07-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - SKLEP MONOPOLOWY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
"TOTAL-HANDEL" Sp. z o.o. - 2016-01-28 - Starogard Gdański (pomorskie)

HANDLOWIEC PROJEKTANT USŁUG MAŁEJ POLIGRAFII - od 2 700 PLN

- pozyskiwanie oraz obsług klienta B2B,- budowanie i utrzymanie trwałych relacji z Klientem,- koordynacja zamówień usługowych,- obsługa małej poligrafii (bindowanie, laminowanie, oprawianie prac itp.)- projektowanie graficzne oraz wydruk materiałów (wizytówek, zaproszeń, plakatów, ulotek itp.)- przestrzeganie i kontrolowanie standardów pracy i wewnetrznych procedur,- dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-09-29 - Starogard Gdański (pomorskie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

- zgodnie ze stanowiskiem- uruchamianie i pilnowanie maszyn
DRUTEX Krzysztof Glaner - 2016-02-05 - Rywałd (pomorskie)

- obsługa: klienta, kasy fiskalnej, drukarki, terminala płatniczego- tworzenie wizualu, doradztwo w sprzedaży komplementarnej
Firma Handlowa "EDEN II" Krystyna Konowalska - 2016-08-03 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji wyrobów cukierniczych
GS SKARSZEWY SPÓŁKA Z O.O. - 2016-09-09 - Skarszewy (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

Pozyskiwanie oraz obsługa klientów biznesowych, realizacja celów sprzedażowych zgodnych ze strategią firmy, utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, obsługa systemów sprzedażowych firmy, bieżące raportowanie działań sprzedażowych, dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Starogard Gdański (pomorskie)

SELEKCJONER ODZIEŻY - od 1 850 PLN

- sortowanie odzieży - układanie- ocena towaru- porządkowanie- znajomość aktualnej mody
TEXTIL TRADE Jacek Szramke - 2016-09-19 - Skarszewy (pomorskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 3 200 PLN

Składanie mebli
P.P.U.H Begier - 2016-05-30 - Zblewo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

- obsługa klientów,- prace biurowe.
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "HADM" MIECZYSŁAW GRAMATOWSKI - 2016-05-10 - Rokocin (pomorskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Układanie kostki brukowej, krawężników, obrzeży, rozkładanie podbudów, zamulanie, porządki, itp.
WNORTEX Dominik Wnorowski - 2017-03-02 - Owidz (pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej.
Usługowy Zakład Robót Ziemnych Leszek Warczak - 2016-05-19 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER W HURTOWNI ARTYKUŁÓW BIUROWYCH - od 2 500 PLN

- przyjmowanie dostaw oraz sprawdzenie zgodności dostawy z dokumentami,- rozmieszczanie i składowanie towarów w magazynie,- kompletowanie materiałów do wydań na wysyłkę zgodnie z dokumentacją- kontrolowanie stanów magazynowych,- dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie,
BORMA SP. Z O.O. - 2016-09-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Umawianie klientów rynku B2B na spotkania z Doradcami na podstawie powierzonej bazy. Budowa i opieka nad bazą klientów. Raportowanie z pracy na bazie.
BONUS S.A. - 2016-11-07 - Starogard Gdański (pomorskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-11-02 - Starogard Gdański (pomorskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

- obsługa klienta, - obsługa urządzeń biurowych (komputer, fax, ksero), - prace rozliczeniowe i porządowe, - poczta, prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Starogard Gdański (pomorskie)

KASJER/KA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
GBG " GOŁĘBIEWSKI" Sp. z o.o. Sp. k. - 2016-07-07 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

specjalistyczne utrzymanie czystości
"MK PERSONEL" Sp. z o.o. - 2016-11-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Elektromechanik
RVW Group Ryszard Von Wysocki - 2016-09-16 - Skarszewy (pomorskie)

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY - 997,4 PLN

Prace biurowe, sprzedaż internetowa, przygotowywanie wysyłek/paczek i inne zlecone przez pracodawcę.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Starogard Gdański (pomorskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

wymiana kół samochodowych
Zakład Usług Wulkanizacyjnych Herman Tournier - 2016-04-04 - Starogard Gdański (pomorskie)

DZIENNIKARZ - od 2 057 PLN

Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska - 2016-12-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOC OPIEKUNA MEDYCZNEGO- PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

pomoc opiekuna osób starszych, niepełnosprawnych, w podeszłym wieku i przewlekle chorych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKTU - od 3 000 PLN

- wprowadzanie danych do systemu
ATM KASZUBOWSKI SPÓŁKA Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2017-03-24 - Lubichowo (pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie pojazdów samochodowych do naprawy, obsługiwanie urządzeń kontrolno pomiarowych, wykonywanie czynności obsługowo naprawczych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH - od 2 774,95 PLN

Administrator stron internetowych. Praca na terenie Starogardu Gdańskiego.
Nordapress P.P.H.U. Halina Ruszewska - 2017-02-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

HANDLOWIEC, PRACOWNIK SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

Specjalista do spraw kluczowych klientów zajmuje się bieżącą obsługą klientów kluczowych firmy, a także ich pozyskiwaniem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada na zapytania ofertowe, negocjuje (w konsultacji z kierownikiem działu) warunki oferowanych usług, przedstawia oferty i utrzymuje stały kontakt z najważniejszymi dla firmy klientami. Specjalista ds. kluczowych klientów jest członkiem zespołu powołanego do realizowania polityki firmy w odniesieniu do klientów strategicznych, monitoruje bieżące otoczenie rynkowe, ze szczególnym uwzględnieniem działań konkurencji, a pozyskane informacje przekazuje wyższym organom decyzyjnym, uczestnicząc w kreowaniu strategii obsługi klientów kluczowych także osobiście. Specjalista sporządza raporty z prowadzonych przez siebie prac.
GENOPLAST BIOCHEMICALS Tomasz Szreder - 2016-03-04 - Rokocin (pomorskie)

Wybierz miejscowość