Praca HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA Pruszków kontakt przez PUP

Stanowisko: HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: pozyskiwanie oraz obsługa klientów; obsługa komputera;sprzedaż bezpośrednia; przygotowywanie zamówień;wyszukiwanie nowych towarów, dostawców i odbiorców przez internet; prace magazynowe; pomoc przy dostawach towarów do klientów oraz przy odbiorach od dostawców

Data publikacji: 2016-02-19

Lokalizacja: Pruszków (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie oraz obsługa klientów; obsługa komputera;sprzedaż bezpośrednia; przygotowywanie zamówień;wyszukiwanie nowych towarów, dostawców i odbiorców przez internet; prace magazynowe; pomoc przy dostawach towarów do klientów oraz przy odbiorach od dostawców

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pruszków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pruszkowski

Zawód: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Drzymały 30, 05-800 Pruszków, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: pruszkowski

Gmina pracodawcy: Pruszków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pruszków

Ulica pracodawcy: Drzymały

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: Hurtownia ogrodnicza

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MYJKI CIŚNIENIOWEJ - od 1 850 PLN

Operator myjki ciśnieniowej, dbanie o czystości pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1.Zapoznanie bezrobotnego ze stanowiskiem pracy jego obowiązkami i uprawnieniami2.Przeszkolenie bezrobotnego w zakresie BHP i P.POŻ na zasadach przewidzianych dla pracowników 3.Zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru (Visual Merchandisingu), przygotowywanie produktów do sprzedaży4.Pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i w magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru, sprawdzanie towaru po względem ilościowym i jakościowym5.Przygotowywanie stanowiska pracy poprzez dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży oraz dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu6.Trening umiejętności sprzedażowych oraz możliwość udziału w badaniu Mystery Shopping Tajemniczy Klient7.Bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek firmy CCC
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Gryfino (zachodniopomorskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zielona Góra (lubuskie)

KRAWIEC - od 16 PLN

szycie skór do mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Radomsko (łódzkie)

KUCHARZ (J. WIETNAMSKI) - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzątanie klatek schodowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Nysa (opolskie)

MŁODSZY REFERENT - od 1 000 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Złotoryja (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Stary Targ (pomorskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Gozdowo (mazowieckie)

ANALITYK MEDYCZNY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Mława (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Sanok (podkarpackie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 245 - od 925 PLN

test rynky pracypraca na budowie przy montażu systemów suchej zabudowy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Wrocław (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

Wykonywanie czynności związanych z rejestracją pacjenta, przygotowanie i porządkowanie dokumentacji medycznej związanej z jego leczeniem i badaniem.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

STOLARZ - od 1 750 PLN

Stolarz
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Oława (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów, dostarczanie towarów do klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Baranów (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- pomoc kucharce w przygotowaniu posiłków,- utrzymywanie w czystości kuchni, sprzętu, naczyń kuchennych,- samodzielneprzygotowanie podwieczorków dla grupy popołudniowej,
kontakt przez PUP - 2017-06-24 - Pszów (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

praca na terenie RP+ zagranica . układanie kabli i przewodów, podłaczanie i montaż tras kablowych,
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Rzeszów (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace transportowe na magazynie-składowanie towaru, wystawianie dokumentów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

GŁÓWNY ANALITYK SYSTEMÓW - 8 000 - 18 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów, - dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie, - udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spelnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne, - pełni funkcję mentora dla młodszych, regularnych i starszych BSA.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Wrocław (dolnośląskie)

KONSERWATOR/STAŻ - 997,4 PLN

naprawa, konserwacja, remont sprzętu i mebli szkolnych
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

układanie towaru, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Żywiec (śląskie)

kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Sierpc (mazowieckie)

Obsługa komputera, drukarki fiskalnej,wagi sklepowej, obsługa klienta, podawanie i wykładanie towaru,zapewnienie czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA PRZYJMUJĄCY ZAKŁADY WZAJEMNE - od 11 PLN

Czynności biurowe, przyjmowanie zakładów wzajemnych, wypłata wygranych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Olesno (opolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 500 PLN

montaż konstrukcji stalowych i aluminiowych budynków, przenoszenie elementów konstrukcji, rozładunek, załadunek, przygotowywanie wylanej płyty nośnej pod konstrukcję, dbanie o czystość na budowie, zabezpieczenie konstrukcji przed zmianami pogodowymi
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

sprzedaż art. spoż.-przemysłowych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Szydłówek (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

ZNAJOMOŚĆ ZAGRANICZNYCH MAREK W TYM WIETNAMSKICH, WYJAZDY SŁUŻBOWE, SPOTKANIA Z KLIENTAMI, POZYSKIWANIE NOWYCH KONTRAHENTÓW I POZYSKIWANIE NOWYCH, AKTUALIZOWANIE STRON INTERNETOWYCH.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz miejscowość