Praca HANDLOWIEC Sosnowiec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
kontakt z klientami bezpośrednimi, tworzenie baz danych, kontakt mailowy, telefoniczny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sosnowiec

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 29.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie w branży handlowej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Rzeźnicza 12, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Sosnowiec

Gmina pracodawcy: Sosnowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Sosnowiec

Adres strony pracodawcy: www.alldent.info.pl

Ulica pracodawcy: Rzeźnicza

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*