Praca HANDLOWIEC Pieniężno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Pieniężno, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa urządzeń biurowych, obsługa programu Fakturant, zamawianie towaru

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pieniężno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: braniewski

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Kościuszki 118, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: braniewski

Gmina pracodawcy: Braniewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Braniewo

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 118

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 12.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Głogów (dolnośląskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

Prace ogrodnicze
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jaworzno (śląskie)

STAZ/POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - obsługa kasy fiskalnej- szkolenia BHP I PPOŻ- zapoznanie się z regulaminem- wystawianie faktur - przyjmowanie towaru- kontrola jakości towaru- przygotowanie i wstępna obróbka art. spożywczych- sporządzanie potraw- przygotowywanie potraw na grillu- przyjmowanie zamówień klientów- czyszczenie sprzętu kuchennego- utrzymanie czystości kuchni
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Rudno (lubuskie)

SPRZEDAWCA (13 S POWER) - 997,4 PLN

Oferta stażu.Obsługa klienta, prowadzenie aktywnej sprzedazy i doradztwa książek i zabawek dla dzieci, obsługa komputera, kasy i terminala, dbanie o porzadek.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Otwock (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Złoty Stok (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń znajdujących się w firmie,tj. komputer, drukarka, fax, sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń szkolnych, prace porządkowe na terenach szkolnych: koszenie trawy, plewienie, grabienie liści, zamiatanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Pszczyna (śląskie)

POMOCNIK SPAWACZA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Pacółtowo (warmińsko-mazurskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI C++ - od 2 000 PLN

Tworzenie oprogramowania dla systemów wbudowanych, przygotowywanie specyfikacji, procedur, planów, przypadków i raportów testowych, analiza specyfikacji technicznej (wymagania klienta, wymagania systemowe, arkusze danych dotyczące komponentów elektronicznych)
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

Wykonywanie operacji procesu obróbki stali zgodnie z obowiązującymi przepisami i instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu, w tym obsługa maszyn do obróbki stali, praca w grupie pracowników będących obywatelami Ukrainy, praca w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

POMOC STOLARZA MEBLOWEGO - do 1 850 PLN

wykonywanie wszelkich prac pomocniczych stolarskich - obsługa maszyn , montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Chorzów (śląskie)

POMOCNICZY PRACOWNIK LEŚNY - do 2 000 PLN

Pomoc przy załadunku i rozładunku drewna, sadzenie lasu, czyszczenie lasu.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wólka Krowicka (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 600 PLN

przygotowywanie potraw ukraińskich
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Górki Wielkie (śląskie)

665S - PRACOWNIK RESTAURACJI OPŁACANY STAWKĄ GODZINOWĄ - od 1 750 PLN

- przygotowywanie produktów np. kanapek, sałatek, napojów, deserów oraz ogólna obsługa urządzeń;- sprzedaż produktów - obsługa kasy fiskalnej, zestawianie i wydawanie zamówień;- prace magazynowe - uzupełnianie zapasów;- utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;- prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI SERWISU OPON - od 2 000 PLN

obsługa klientawykonywanie usług wulkanizacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

Przygotowanie auta do jazdy, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, nadzór nad stanem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Świebodzin (lubuskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

organizacja stanowiska pracy, wykonywanie napraw, określenie stanu technicznego pojazdów, dobieranie urządzeń, przyrządów i narzędzi do napraw, prawidłowe ustawienie pojazdu na stanowisku kanałowym, zdejmowanie, zakładanie kół, naprawy związane z karoserią, wyjazdy po części samochodowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Gostynin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

prace związane z obsługa pizzerii, robienie pizzy, dbanie o czystośc w miejscu pracy,lokalu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Barwice (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Jedlicze (podkarpackie)

ASYSTENT PRAWNY + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. klientów,- zapoznaie sie z działaniem programów komp.,- nauka przygot. opinii prawnych, pozwów, pism procesowych,- uczestnictwo oraz organizowanie spotkań.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ (J.ROSYJSKI) - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

1. Kompletowanie dokumentów do księgowania i księgowanie.2. Przygotowywanie zaświadczeń dla podatników.3. Przygotowywanie pism, sprawozdań i innych pism do wysyłki.4. Udostępnianie klientom urzędu odpowiednich druków i pomoc w ich wypełnianiu.5. Obsługa urządzeń biurowych.6. Obsługa poczty elektronicznej.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Somonino (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY ( PO WER II ) - 997,4 PLN

staż - realizacja prac instalacyjnych zgodnie z obowiącującymi przepisami tech-bud, sztuką budowlaną, realizacja prac instalacyjnych dot. przyłączy i sieci gazowych zgodnie ze standardem i wytycznymi, zaopatrzenie materiałowe powierzonych zleceń,
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

Naprawa sprzętu komputerowego, sprzedaz sprzętu komputerowego.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Bochnia (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Baranowo (mazowieckie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klientów z zachowaniem najwyższej kultury osobistej, dbałość o asortyment, sporządzanie zamówień, uzupełnianie zapasów, piecza nad dobrym staem wyposażenia, rozliczanie kasy, przygotowywanie napojów i przekąsek, dbałość o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie wymogów sanitarnych i bhp
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Piła (wielkopolskie)