Praca HANDLOWIEC-MAGAZYNIER Lublin Passerotti sp. z o.o. ODDZIAŁ LUBLIN

Al. Spółdzielczości Pracy 82A, 20-147 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa bieżąca klientów. Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Przyjmowanie zamówień. Udzielanie informacji kontrahentom dotyczącej: cen wyrobów katalogowych, terminów realizacji, warunków dostawy, płatności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC-MAGAZYNIER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik handlowiec*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: CZYTANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Obsługa komputera w stopniu średnio zaawansowanym-pakiet MS OFFICE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość branży technicznej oraz procesów sprzedaży detalicznej i hurtowej będzie dodatkowym atutemmile widziane roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Passerotti sp. z o.o. ODDZIAŁ LUBLIN

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Spółdzielców 94A, 43-303 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Spółdzielców

Numer budynku pracodawcy: 94A

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.06.2016