Praca GRAFIK (STAŻ) Gliwice kontakt przez PUP

Stanowisko: GRAFIK (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy

Data publikacji: 2016-07-29

Lokalizacja: Gliwice (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GRAFIK (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: projektant grafiki stron internetowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość programów komputerowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP Zabrze

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant grafiki stron internetowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż towaru, obsługa klienta, kasy fiskalnej, ekspozycja towaru na hali sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Sompolno (wielkopolskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 950 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przygotowanie produktów do sprzedaży, wyeksponowanie towaru, dbanie o czystość i estetykę sklepu, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Góra (dolnośląskie)

PRACE INTERWENCYJNE - (UZUP. 15/2017) KASJER - SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej oraz terminala, przyjmowanie dostaw, sprawdzanie dat przydatności, dokładanie towaru, utrzymanie czystości na sali sprzedaż oraz zaplecza, robienie cenówek, wprowadzanie dostaw do komputera, robienie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Chorzów (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Śrem (wielkopolskie)

OPTYK OKULAROWY - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:badanie komputerowe wzroku, dobieranie szkieł, montowanie szkieł, sprawdzanie poprawności wykonania
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PIELĘGNIARKA - od 2 300 PLN

opieka pielęgniarska przy osobach chorych na SM
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KLUCZOWYCH KLIENTÓW - od 3 000 PLN

nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów ze strategicznymi klientami z Armenii; bezpośrednia bieżąca obsługa wybranej grupy kluczowych klientów (negocjacje, ustalanie warunków współpracy); min 2 lata udokumentowanego doświadczenia na w/w stanowisku; zaawansowana znajomość j.rosyjskiego, j. ormiańskiego
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Strzelce Opolskie (opolskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 500 PLN

Wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane techniczne), min. 2 lata doświadczenia w pracy na produkcji, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m, wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi; zakres obowiązków: obsługa paneli sterowania, kontrola jakości i pakowanie wyrobów gotowych, załadunek zasobników; miejsce pracy: Gliwice;
TALENT PARTNERS HUBERT BOJARCZUK - 2015-12-03 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji pracowniczej, ewidencjonowanie pracy pracowników, naliczanie wypłat, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK DO SPRAW ZAOPATRZENIA SKLEPU - od 2 000 PLN

zamawianie towaru, kontrola stanu magazynowego, układanie towaru oraz kontrola terminów przydatności
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Gozdowo (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA REF. 150F - do 1 850 PLN

udział w zajęciach dydaktycznych, pomaganie dzieciom w czynnościach samoobsługowych, posiłkach, udzielanie pomocy nauczycielowi prowadzącemu
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA-OPERATOR-MECHANIK - 2 500 - 2 900 PLN

Wykształcenie: miz.zawodowe; prawo jazdy kat.C, C+E, karta kierowcy; uprawnienia na maszyny budowlane kat.III (koparko-ładowarki); pods.znajomość mechaniki pojazdowej; mile widziane zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego w kategorii I P; zakres obowiązków: przewóz osób i materiałów, wykonywanie czynności operatorskich zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, zabezpieczenie przewożonego materiału zgodnie z obow.przepisami, drobne naprawy bieżące pojazdu i sprzętu oraz dbałość o jego stan techniczny, udział w pracach zleconych przez dysponenta, udział w pracach remontowych pojazdu w warsztacie naprawczym; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
MIEJSKI ZARZĄD USŁUG KOMUNALNYCH - 2017-06-01 - Gliwice (śląskie)

sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Sulmierzyce (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - do 1 850 PLN

specjalista do spraw marketingu i handlu
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - SZWACZ/KA - od 2 000 PLN

obsługa maszyn szwalniczych (overlock, stembnówka, lamówka), przestrzeganie przepisów BHP, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Leszno (wielkopolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWYKULTURALNO - OŚWIATOWY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu FP
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Dobiegniew (lubuskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI ROLET/KARNISZY - od 2 240 PLN

Obsługa maszyny produkcyjnej, kontrola jakości gotowego produktu, prace magazynowe i produkcyjne. Miejsce wykonywania pracy: Domasław. Umowa o prace tymczasową, trzy zmiany (6-14, 14-22, 22-6).
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Domasław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzatanie pomieszczeń w firmie. Praca na 1 zmianę od 15.00 do 19.00.
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Zabrze (śląskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH - od 2 800 PLN

-załadunek, przetop i obróbka metalu w piecach- realizacja procesu odlewania i walcowania; obsługa urządzeń produkcyjnych; pobieranie próbek do badań jakości z metalu ciekłego oraz wyrobów; transportowanie surowców i wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Skawina (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, utrzymanie czystości na blokach energetycznych, możliwość pracy na wysokości (Elektrownia B-tów, blok 9-12)
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Rogowiec (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO - od 2 700 PLN

Realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych i nie bankowych oraz produktów Grupy Kapitałowej Banku; Doradztwo w wyborze nowego produktu oraz w sprawach związanych z bieżącą obsługą; Poszerzanie zakresu dotychczasowej współpracy z klientami (cross-selling i up-selling); Realizację transakcji gotówkowych i bezgotówkowych zlecanych przez klientów, rozliczanie kasy; Prowadzenie ewidencji realizowanych operacji w odpowiednich systemach informatycznych; Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.Osoby zainteresowane mogą wysyłać CV na adres e-mail: rekrutacja.szczecin (at) pkobp.pl lub składać bezpośrednio w oddziale banku w Myśliborzu.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Myślibórz (zachodniopomorskie)