Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Wielowieś kontakt przez PUP

Stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Wynagrodzenie: do 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; doświadczenie zawodowe mile widziane; prawo jazdy kat. B; znajomość Corel Draw; obsługa klientów, przyg. plików do cięcia; jedna zmiana; miejsce pracy: Wielowieś;

Data publikacji: 2016-09-08

Lokalizacja: Wielowieś (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wielowieś, powiat: gliwicki, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; doświadczenie zawodowe mile widziane; prawo jazdy kat. B; znajomość Corel Draw; obsługa klientów, przyg. plików do cięcia; jedna zmiana; miejsce pracy: Wielowieś;

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielowieś

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gliwicki

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Grafik komputerowy DTP

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osobiste zgłoszenie w CAZ w pok 007 w celu wydania skierowania do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Pl. Inwalidów Wojennych

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp