Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Świnoujście kontakt przez PUP

Stanowisko: GRAFIK KOMPUTEROWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Wprowadzanie informacji do nowopowstałych portali, prowadzenie bieżącej aktualizacji, nanoszenie grafiki w prowadzonych portalach, pozycjonowanie stron. Tworzenie grafiki użytkowej, ilustracja, projektowanie plakatów, logo, reklam, komunikacji wizualnej, grafiki multimedialnej itp.; najczęściej wykonywanie pracy przy użyciu komputera oraz przy pomocy specjalistycznych programów, rysowanie i przetwarzanie grafiki

Data publikacji: 2015-12-01

Lokalizacja: Świnoujście (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
Wprowadzanie informacji do nowopowstałych portali, prowadzenie bieżącej aktualizacji, nanoszenie grafiki w prowadzonych portalach, pozycjonowanie stron. Tworzenie grafiki użytkowej, ilustracja, projektowanie plakatów, logo, reklam, komunikacji wizualnej, grafiki multimedialnej itp.; najczęściej wykonywanie pracy przy użyciu komputera oraz przy pomocy specjalistycznych programów, rysowanie i przetwarzanie grafiki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świnoujście

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Świnoujście

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w prowadzeniu stron internetowych, znajomość oprogramowania Corel, Photoshop, znajomość PHP, HTML

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Wojska Polskiego 1/2a, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Świnoujście

Gmina pracodawcy: Świnoujście

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świnoujście

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015