Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Świdnik PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "T O P S P O R T" Stanisława Kosińska

MIKOŁAJA KOPERNIKA 4, 21-040 Świdnik, powiat: świdnicki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
projektowanie graficzne, obsługa cyfrowych urządzeń drukarskich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnik

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kategorii B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, obsługa programu COREL

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "T O P S P O R T" Stanisława Kosińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnik

Adres strony pracodawcy: http://www.pieczatki-puchary.pl/

Ulica pracodawcy: MIKOŁAJA KOPERNIKA

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Pozostała działalność wydawnicza

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.05.2016