Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie materiałów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
obsługa komputera, znajomość programów graficznych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 2 000 - 2 050 PLN

sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o porządek w sklepie i terenu wokół niego, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Zaborze (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Praca biurowa, koordynacja pracy opiekunek
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 2 000 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Puńsk (podlaskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie prac brukarskich
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Ryki (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

dla osób do 30r.ż. prowadzenie dok. działu Profilaktyka i Wsparcie, rozliczanie rachunków, przygotowywanie sprawozdań, w Sekretariacie: prowadzenie spraw pracowniczych i kancelaryjn ych, obsługa faksu i telefonu, łaczenie rozmów, prowadzenie terminarza zapisów do Dyrektora, sporzadzanie pism, w Dziale Windykacji: prowadzenie akt pensjonariuszy, windykacja nalezności, prowadzenie rejestru upomnien itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Wypiek pizzy, przygotowanie i gotowanie innych dań barowych zgodnie z kartą.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Warzyce (podkarpackie)

ASYSTENT DS PROTETYKI SŁUCHU - 997,4 PLN

obsługa osób niesłyszących w zakresie protetyki, prowadzenie kalendarza wizyt, udzlanie informacji interesantom, obsługa programów komputerowych, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Poznań (wielkopolskie)

STAŻ - REFERENT - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA (FP) - 997,4 PLN

Przyjmowanie towaru od dostawców, układanie towaru na regałach, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportu kasowego. Praca w systemie zmianowym w godz. 06.00 - 21.00.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Czchów (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, tworzenie ofert handlowych dla kwiaciarni, analizowanie wyników sprzedaży w kwiaciarni, analizowanie rynku i ofert konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Terespol (lubelskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Montaż mebli,obsługa maszyn stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Twardogóra (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca na linii (rozbiór drobiu)
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mława (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI SYRYJSKIEJ - do 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI SYRYJSKIEJ; WYMAGANIA: ZNAJOMOŚĆ KUCHNI SYRYJSKIEJ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA SYRYJSKIEGO LUB JĘZYKA ANGIELSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MŁODSZY ASYSTENT BIURA - od 2 500 PLN

przygotowywanie dokumentów, pism,ofert handlowych, raportów, statystyk, analiz, dokonywanie zakupów na potrzeby biura, wprowadzanie danych do programu SAP, obsługa bieżącej korespondencji biurowej, kserowanie, skanowanie oraz archiwizowanie dokumentów
DIAHEM DIAGNOSTIC PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-01-04 - Kraków (małopolskie)

OGRODNIK - od 925 PLN

pielęgnacja roslin ozdobnych w gruncie i pod osłonami
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Łabiszyn (kujawsko-pomorskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z procedurami dot. obsługi podatnika, obsługa podatnika
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

- praca z klientami;- działania handlowe na wyznaczonym terenie;- przygotowywanie ofert.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

Przewóz ładunków samochodem dostawczym.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Szczepanowice (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Pawlikowice (małopolskie)

WYCHOWAWCA W BURSIE SZKOLNEJ - od 1 850 PLN

opieka nad młodzieżą
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Sandomierz (świętokrzyskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

Dekarz.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kielce (świętokrzyskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Trzetrzewina (małopolskie)

SZWACZKA - od 3 000 PLN

Szycie pokrowców meblowych na narożniki oraz kanapy, nabijanie poduszek
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TAPICER MEBLOWY - do 1 850 PLN

OBSŁUGA URZĄDZEŃ TAPICERSKICH, WYKONYWANIE KONSTRUKCJI SPRĘŻYNOWYCH, WYKAŃCZANIE WYROBÓW TAPICERSKICH ZGODNIE Z RYSUNKIEM TECHNOLOGICZNYM
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Skierniewice (łódzkie)