Praca GRAFIK KOMPUTEROWY Koło " SIM KOŁO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Miejsce pracy:
ASNYKA 35, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa programu Corel i Photoshop

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koło

Zawód: grafik komputerowy multimediów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Grafik komputerowy multimediów

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagana znajomość programu Corel, Photoshop

Nazwa pracodawcy:
" SIM KOŁO" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Na spotkanie z pracodacwą należy umówić sie telefonicznie. Wymagane CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: ASNYKA

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy multimediów

Podobne oferty pracy

OPERATOR CIĄGNIKA ROLNICZEGO - od 2 600 PLN

kierowanie ciągnikiem rolniczym oraz obsługa kosiarki
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAR - POL" Marcin Misiak - 2016-05-24 - Przybyłów (wielkopolskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

PRACE BUDOWLANE
Przedsiębiorstwo Produkcyjne "ELKA" Andrzej Mazurkiewicz - 2016-03-09 - Koło (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

Wymagana umiejętność pracy z programem Corel- na poziomie zaawansowanym- tylko i wyłącznie! Doświadczenie w pracy obróbki graficznej i przygotowania projektów do druku ( sitodruk i DTG)- wskazane.Pracodawca poszukuje osoby szybko się uczącej, energicznej i chętnej do pracy. Kreatywność- bardzo mile widziana. Godziny pracy: 9.00- 17.00
Firma Produkcyjno- Handlowo- Usługowa NATURA- Zenon Mizerek - 2017-02-14 - Słupsk (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Straszków (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 2 000 - 6 000 PLN

Projektowanie tablic edukacyjnych, przygotowywanie do druku i DTP. Wymagana znajomość programów graficznych z grupy ADOBE/COREL.
MENTOR agencja reklamy i dydaktyki Spółka Jawna - 2016-06-01 - Przyrowo (zachodniopomorskie)

SZLIFIERZ KAMIENIA - od 2 000 PLN

projektowanie liter w programie corel draw, naklejanie folii na granit i piaskowanie liter, szlifowanie kamienia
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Dąbie (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKLAMY - od 1 850 PLN

Obsługa plotera tnącego, drukującego, przygotowywanie projektów graficznych reklam
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Koło (wielkopolskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 15 PLN

obsługa urządzeń do skanowania, liczenie towarów w sklepie sieci handlowych
kontakt przez OHP - 2016-12-07 - Koło (wielkopolskie)

SERWISANT AUTOMATÓW SAMOSPRZEDAJĄCYCH - od 2 000 PLN

Serwis i nadzór nad automatami samosprzedającymi na terenie Koła i okolic
FIRMA CIBERO Wiesława Cisek - 2016-03-24 - Koło (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-01-08 - Koło (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Osiek Mały (wielkopolskie)

MONTER OKIEN I DRZWI - od 1 850 PLN

Montaż okien i drzwi
" Domator" Kędzierski Robert - 2016-04-12 - Koło (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+ E - 3 200 - 4 000 PLN

Dbałość o ciągnik i naczepę, należyte wykonywanie obowiązków kierowcy, zabezpieczanie mienia pracodawcy na postojach i parkingach.
JASZYM Sławomir Ważny - 2016-06-10 - Przedecz (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 2 500 PLN

projektowanie mebli
Ewa Spytek PUHW "MEB-LUX" - 2016-05-12 - Chełm (lubelskie)

prace graficzne, obróbka zdjęć , projektów,
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Kraków (małopolskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Koło (wielkopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

projektowanie stron graficznych
Zakład Poligraficzny W. Gnatowski w Ostrołęce - 2016-12-06 - Ławy (mazowieckie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Prace budowlane.Praca na terenie Łodzi.
Zakład Robót Inwestycyjnych Budownictwa Ogólnego Mieczysław Kwarciany - 2016-02-15 - Ruszków Drugi (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 750 PLN

transport międzynarodowy
E.K.0. TRANS SPEDITION Ewelina Osińska - 2015-12-02 - Podgajew (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Dąbie (wielkopolskie)

Projektowanie reklam.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 925 PLN

Zadania i czynności związane z wykonywaniem zawodu opiekuna osób starszych i niesamodzielnych przebywających na oddziałach szpitala
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Koło (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

montaż elementów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Babiak (wielkopolskie)