Praca GRAFIK KOMPUTEROWY DTP Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie nadruków na odzieży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY DTP

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Umiejętność obsługi maszyn termotransferowych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

KIEROWNIK ZESPOŁU INŻYNIERÓW (LEAD ENGINEER) - do 12 500 PLN

Wykształcenie min. średnie techniczne; ponad 2 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach technicznych w środowisku międzynarodowym; biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie; dogłębna wiedza i potwierdzone doświadczenie dot. inżynierii kosztów, w tym opracowywanie modeli kosztowych; identyfikacja potencjalnych oszczędności oraz ich konwersja na oszczędności twarde; opracowywanie procesu standaryzacji inżynierii kosztów; znajomość rynku niemieckiego; Zakres obowiązków: opracowanie nowych modeli kosztowych poprzez zatrudnienie nowych dostawców w Niemczech; wizyty u dostawców, zrozumienie ich procesu wytwórczego i wdrożenie go do modelu kosztowego oraz identyfikacja rozbieżności; szkolenie nowoprzyjętych pracowników oraz spowodowanie zrozumienia przez nich całego procesu "Inżynierii Kosztów"'; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kraków (małopolskie)

PRAC.INTERWEN.- SPRZĄTACZKA (UZUPEŁNIENIE) - do 1 850 PLN

sprzątanie marketu
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Katowice (śląskie)

OPERATORA URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI MAKARONU - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do pakowania makaronu, formy krótkie. Praca na zmiany; I i II zmiana - jedna osoba ustawia maszynę, parametry, zakłada folię, dopilnowuje zasypu makaronu, druga osoba odbiera zapakowany makaron, wkłada do kartonów, paletuje i przewozi na magazyn. Na III zmianie osoba wypakowuje resztę makaronu, który pozostał z I i II zmiany.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Rudniki (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Poniatowa (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK KUCHNI (PROGRAM REGIONALNY) - 997,4 PLN

-nauka obsługi urządzeń i maszyn gastronomicznych-nauka przygotowywania produktów -nauka otwieranai i zamykania kuchni wg zasad firmy-nauka programu komputerowewgo zarządzającego pracą kuchni-nauka obsługi programów restauracyjnych-nauka przyjmownaia dostaw-nauka wykonywania dziennej inwentaryzacji-nauka opisywania produktów, audyt jakościowy produktów z kurczaka
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gdynia (pomorskie)

PIONKI-MAGAZYNIER-STAŻ - 997,4 PLN

Prace magazynowe .
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Pionki (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Prace biurowe, analiza stanu zaopatrzenia.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Tułowice (opolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

dekretowanie dokumentów, wystawienie faktur, sporządzanie wezwań do zapłaty, księfowanie dokumentów, naliczanie list płac
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Klucze (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Ostrowite (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK DZIAŁU MIĘSNO- WĘGLINIARSKIEGO ORAZ KONSERW - od 1 850 PLN

zamawianie oraz przyjmowanie mięsa, wedlin i konserw, porcjowanie, pakowanie, wazenie i metkowanie kotletów i miesa oraz przyjmowanie w/w towarów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Markowa (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

sprzedaż paliw i innych towarów dostępnych na stacji
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

Oferta dla osób do 30 roku życia. Branża elektryczna i teletechniczna. Instalacje, montaż.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Bardo (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

Montaż szalunków oraz więźby dachowej
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Nierada (śląskie)

MALARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Malowanie wewnątrz budynków oraz elewacji. Praca na terenie woj. podkarpackiego (powiat jarosławski, przeworski).WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe oraz 6 mies. doświadczenie zawodowe.KONTAKT Z PRACODAWCĄ TEL. 660 760 469
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Mirocin (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, terminala, krajalnicy, maszyny do mielenia mięsa, przyjmowanie dostaw
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Proboszczów (dolnośląskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 900 PLN

Toczenie elementów na obrabiarkach sterowanych numerycznie.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Częstochowa (śląskie)

BARMAN - od 1 750 PLN

obsługa baru
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Malbork (pomorskie)

SPRZEDAWCA W SALONIE KOSMETYCZNYM - od 1 850 PLN

sprzedaż kosmetyków, perfum, wód toaletowych
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Legnica (dolnośląskie)

KIEROWCA-MECHANIK - od 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowych, drobne naprawy
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Biała Podlaska (lubelskie)

MURARZ/PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Lipinka (pomorskie)

SPRZEDAWCA- STAŻ EFS POWER 106 - 997,4 PLN

Sprzedawca- staż EFS POWER 106
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Białężyce (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Mielec (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed