Praca GRAFIK KOMPUTEROWY DTP Kazimierza Wielka Kazimierska Agencja Drukarska

Przemysłowa 9, 28-500 Kazimierza Wielka, powiat: kazimierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: Projekty graficzne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GRAFIK KOMPUTEROWY DTP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kazimierza Wielka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kazimierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kazimierza Wielka

Zawód: grafik komputerowy dtp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 05.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w zawodzie grafik, znajomość pakietu ADOBE

Nazwa pracodawcy: Kazimierska Agencja Drukarska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV nalezy przesyłać do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: kazimierski

Gmina pracodawcy: Kazimierza Wielka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kazimierza Wielka

Adres strony pracodawcy: http://drukarniakw.pl

Ulica pracodawcy: Przemysłowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: Agencja Drukarska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej

Zawód wykonywany przez pracownika: grafik komputerowy dtp

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.04.2016