Praca GOSPODARZ REJONU Lublin Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM w Lublinie

NADBYSTRZYCKA 11, 20-618 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Dbanie o czystość i porządek na wskazanym rejonie. Koszenie trawy, przycinanie żywopłotów i krzewów, grabienie trawników zbierani śmieci zamiatanie chodników, rekultywacja terenu, podlewanie plewienie rabatek.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ REJONU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: robotnik gospodarczy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Adres strony pracodawcy: www.smcentrum.lublin.pl

Ulica pracodawcy: NADBYSTRZYCKA

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.07.2016

Podobne oferty pracy

MONTER POJAZDÓW I URZĄDZEŃ TRANSPORTOWYCH - od 1 850 PLN

montaż maszyn, pojazdów, podzespołów
BMB SP. Z O.O. - 2016-08-25 - Lublin (lubelskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pielengnacja zieleni,zakładanie trawników,sadzenie drzew,krzewów,przycinanie drzew,drobne prace sanitarne,konserwatorskie.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Lublin (lubelskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 2 200 PLN

przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp, udział w ustalaniu okoliczności przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków z nich wynikających, udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, sporządzanie sprawozdań ze stanu bhp.
Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej - 2016-08-24 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH - od 2 500 PLN

Przygotowywanie i realizacja projektów w zakresie funduszy unijnych, pisanie wniosków.
SMB CONSULTING BOCHYŃSKI SEBASTIAN - 2016-07-14 - Lublin (lubelskie)

KASJER HANDLOWY -SPRZEDAWCA GIEŁDA PRACY 22.04.2016 POK.105 GODZINA 09:00 - od 1 850 PLN

obsługa klienta na sali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o jakość i ekspozycję towaru, weryfikacja terminów ważności
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

ŚLUSARZE I POKREWNI - 2 000 - 2 300 PLN

Obróbka aluminium.
GORBI Piotr Garbacz Lublin - 2016-06-21 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA/STAŻ - 997,4 PLN

udzielanie informacji klientom
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 500 PLN

przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym,
Bursa Szkolna nr 2 w Lublinie - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZ/SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem pracy. Wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie.Sprzątanie magazynu, zamiatanie, zbieranie makulatury,
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY - 6,5 - 7 PLN

1.Ochrona mienia zleceniodawcy2.Reakcja w przypadku uaktywnienia bramki antykradzieżowej3.Prowadzenie dokumentacji służbowej
kontakt przez OHP - 2016-01-28 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

przyjmowanie towarów do magazynów, kompletacja,wysyłka towarów zgodnie z zawodem,obsługa wózka widłowego,dbanie o porzadek w miejscu pracy,przestrzeganie zasad BHP
Stokrotka sp. z o.o. - 2016-05-13 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA D/S SZKOLEŃ ROLNICZYCH - od 2 500 PLN

Prowadzenie szkoleń dla rolników z zakresu stosowania środków ochrony roślin oraz obsługi maszyn rolniczych. Doradztwo w zakresie rolnictwa.
SZKOLTEX CENTRUM USŁUG BHP I KADR - 2016-01-19 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA "B" - od 2 200 PLN

PRACE MAGAZYNOWE, NA TERENIE MAGAZYNU PRZYJĘCIE I ROZLICZENIE TOWARU WEDŁUG WZ WĘDLINY+MIĘSO W TYM TRANSPORT DO KLIENTA Z ASORTYMENTEM
PANDA - HURT SP. Z O.O. - 2016-05-05 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA KAT. C - od 3 000 PLN

Transport towarów drobnicowych po terenie województwa lubelskiego.
TRANSPORT HANDEL REKLAMA T.H.R. MARIAN GÓRNY - 2016-06-28 - Lublin (lubelskie)

KASJER, SPRZEDAWCA, PRACOWNIK HALI - od 10 PLN

Obsługa kasy, obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-09-23 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU(UE I RYNEK AZJATYCKI) - 2 200 - 4 000 PLN

Nawiązywanie bezpośrednich kontaktów i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami biznesowych z rynku azjatyckiego oraz UE, w tym także negocjowanie warunków współpracy, koordynowanie procesów sprzedażowych, w tym także planowanie i nadzorowanie podejmowanych działań marketingowych, przygotowywanie ofert handlowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.Wymagania pracodawcy: wykształcenie wyższe, obsługa komputera, znajomość rynku azjatyckiego i UE, prawo jazdy kat. B, min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży- na podobnym stanowisku, dobra znajomość jęz.: angielskiego i hindi.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie męskie, damskie; modelowanie; farbowanie; upinanie; mycie głowy, oraz inne zadania z zakresu pracy fryzjera;
Salon Fryzjerski "ANETA" Aneta Sidoruk - 2016-04-12 - Lublin (lubelskie)

STOLARZ - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętności: obsługa piły tarczowej Atila Delta D405 MF, obsługa oklejarki automatycznej MWB 2/3-3/3-4/3 oraz wiertarki wrzecionowej Classic Privilege DYNAMIC Modis; minimum 5 lat doświadczenia na w/w stanowisku; ogólny zakres obowiązków: wykonywanie i montaż mebli wykańczanie ich powierzchni, organizacja stanowiska pracy, właściwy dobór narzędzi, materiałów, obróbka drewna.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

TRENER SPORTU PIŁKARSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - od 50 PLN

prowadzenie sesji treningowych piłki nożnej dla dzieci i młodzieży
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP - 2016-05-30 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

pomoc głownemu ksiegowemu, wprowadzanie do systemu zadekretowanych dokumentów, sprawdzanie dokumentów, zapisów kont archiwizacja dokumentów, przygotowanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzatanie w Lublinie. Kontakt telefoniczny: 501-351-218, CV na adres e-mail: bury (at) dako-pt.com
DAKO SERVICES Sp. Z.O.O - 2016-02-15 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

kontakt telefoniczny z klientami zagranicznymi, budowanie bazy klientów, obsługa zamówień, kontakt z dostawcami
EUROSTOCKER TOMASZ BRONIKOWSKI - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

ZAOPATRZENIOWIEC/KIEROWCA - od 1 850 PLN

praca w magazynie oraz dostarczanie towarów do klienta na terenie województwa lubelskiego
IDEA FRESH S.C. - 2016-04-21 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż koszul męskich i dodatków w galeriach handlowych na terenie Lublina. Praca wykonywana w systemie 12/ 24.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Lublin (lubelskie)

ANKIETER - do 6 PLN

dotarcie do wszystkich preferowanych punktów handlowych na wyznaczonym terenie (punkty położone w granicach administracyjnych miasta Rzeszów)wypełnienie ankiety zgodnie z zaleceniami przy użyciu smartfon
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

sprzątanie ulic, koszenia, odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. FINANSÓW - od 2 900 PLN

Udział w przygotowaniu modeli, analiz i prognoz finansowych dla projektów inwestycyjnych; uczestnictwo w procesie wdrażania nowych projektów; rozwijanie nowych narzędzi analitycznych.
SMB CONSULTING BOCHYŃSKI SEBASTIAN - 2016-10-10 - Lublin (lubelskie)

BLACHARZ - od 2 000 PLN

produkcja elementów wentylacyjnych
EKO-SANIT SPÓŁKA JAWNA - 2016-08-23 - Lublin (lubelskie)

P.O. PROTOKOLANTA - od 2 100 PLN

Zakres zadań wykonywanych to między innymi:1. Protokołowanie przebiegu rozpraw i posiedzeń sądowych,2. Rozpisywanie sesji,3. Wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych,4. Wykonywanie zarządzeń oraz poleceń służbowychDokumenty należy składać w Sekretariacie Dyrektora (pokój Nr 210) Sądu Okręgowego w Lublinie ul. Krakowskie Przedmieście 43 a do dnia 26 sierpnia 2016 r. (w przypadku zgłoszeń nadesłanych pocztą liczy się data stempla pocztowego).Szczegółowe informacje dotyczące ww. oferty pracy dostępne na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Lublinie: http://lublin.so.gov.pl/oferty-pracy.html
SĄD OKRĘGOWY W LUBLINIE - 2016-08-18 - Lublin (lubelskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru
Media Expert - 2016-07-06 - Lublin (lubelskie)