Praca GOSPODARZ REJONU Lublin Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM w Lublinie

NADBYSTRZYCKA 11, 20-618 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Dbanie o czystość i porządek na wskazanym rejonie. Koszenie trawy, przycinanie żywopłotów i krzewów, grabienie trawników zbierani śmieci zamiatanie chodników, rekultywacja terenu, podlewanie plewienie rabatek.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 950 PLN

Nazwa stanowiska: GOSPODARZ REJONU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: robotnik gospodarczy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 950 PLN

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Adres strony pracodawcy: www.smcentrum.lublin.pl

Ulica pracodawcy: NADBYSTRZYCKA

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.07.2016

Podobne oferty pracy

DEKARZ (POLSKA, BELGIA) - od 1 850 PLN

Prace dekarskie, praca na wysokości powyżej 3 metrów.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Lublin (lubelskie)

MENEDŻER PRODUKTU SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - od 3 000 PLN

realizacja zamówień naszych klientów, wystawianie dokumentów handlowych, nawiązywanie kontaktów z partnerami spółki, koordynowanie sprzedaży i rozwoju powierzonych wyrobów, realizacja umów handlowych
URSUS S.A. - 2016-02-16 - Lublin (lubelskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ (PREFABRYKACJA) - 8 500 - 9 500 PLN

Wykonywanie prac związanych z produkcją elementów betonowych (schody, stropy, ściany itp.) w tym montaż zbrojenia, szalowanie oraz betonowanie w/w elementów.MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY BELGIA
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-10 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowanie posiłków, obróbka wstępna mięsa, warzyw, mycie naczyń, sprzątanie sali i konsoli kuchennej
"CHINA JORI" - CHIŃSKA KUCHNIA P.P.H.U MAGDALENA LEE - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

rysowanie paszportów produkcyjnych stolarki budowlanej
Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp.z o.o. - 2016-07-18 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

Obróbka części metalowych, prace pomocnicze, prace przy maszynach do czyszczenia
KUŹNIA MATRYCOWA SP.Z O.O. - 2016-06-20 - Lublin (lubelskie)

SPAWACZ-SZLIFIERZ - od 2 500 PLN

Spawanie stali, stopów niklu metodami TIG i MIG zgodnie z instrukcją spawania i dokumentacją techniczną.Manualne prace ślusarskie: przygotowywanie elementów do spawania oraz wykańczanie po spawaniu. Prace montażowe. Prowadzenie wymaganej dokumentacji.
SULZER TURBO SERVICES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-09 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Utrzymywanie porządku na powierzonym obszarze.
PW TAKT Jerzy Pisula - 2016-09-29 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

fizyczna ochrona obiektu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Lublin (lubelskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

lakierowanie ram, futryn okiennych
Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp.z o.o. - 2016-07-20 - Lublin (lubelskie)

MURARZ - od 1 900 PLN

prace związane ze wznoszeniem budynków
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 3,6 - 6 PLN

opieka nad osobą starszą,prace domowe,sprzątanie,przygotowywanie posiłków,robienie zakupów,pranie,dotrzymywanie towarzystwa,pielęgnacja
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Lublin (lubelskie)

OBUWNIK MONTAZYSTA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn szyjących podczas etapów produkcji obuwia.
PROTEKTOR Spólka Akcyjna - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

MONTAŻYSTA STOLARKI OKIENNEJ PCW, ALUMINIUM, FASAD ALUMINIOWYCH - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Montaż okien i fasad aluminiowych, PCW.
PROAL JERZY GDAK - 2016-08-03 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 500 PLN

Obieranie warzyw i owoców, przygotowywanie sałatek i surówek, wykonywanie prac garmażeryjnych, lepienie pierogów.
SMK S.C. SEBASTIAN BANASIK, KRYSTIAN BANASIK, JÓZEFA BANASIK,EDWARD BANASIK, MAJA STEFANIAK - 2016-04-14 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż koszul męskich i dodatków w galeriach handlowych na terenie Lublina. Praca wykonywana w systemie 12/ 24.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK GEODETA - od 1 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Wykształcenie min. średnie techniczne
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA MARKETINGU SPOŁECZNEGO - od 1 750 PLN

Przeprowadzaniem badań rynkowych, gromadzenie informacji rynkowej, planowanie i wdrażanie metod promocji, organizacja i doskonalenie procesów sprzedaży w przedsiębiorstwie, zawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Lublin (lubelskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów stalowych, silosów na zboże
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ALPINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-18 - Lublin (lubelskie)

SPAWACZ GAZOWY - od 2 500 PLN

spawanie rurociągów, instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzatanie w Lublinie. Kontakt telefoniczny: 501-351-218, CV na adres e-mail: bury (at) dako-pt.com
DAKO SERVICES Sp. Z.O.O - 2016-02-15 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

Ochrona mienia zleceniodawcy,Reakcja w przypadku włamania,Bramek antykradzieżowych.
kontakt przez OHP - 2016-01-13 - Lublin (lubelskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zawodowe, mile widziane uprawnienia: do obsługi wózków widłowych, do konserwacji wózków, uprawnienie SEP elektryczne oraz gazowe, wymagane min. roczne doświadczenie w branży mechanicznej, elektrycznej. Ogólny zakres obowiązków: mechanika lub eletromechanika wózków widłowychOkres przeszkolenia do 3 miesięcy w siedzibie firmy.Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Rzeszów i okolice.
PUH WIDLAK KOCEŁAK ANDRZEJ - 2016-01-05 - Lublin (lubelskie)

TRENER SPORTU PIŁKARSKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - od 50 PLN

prowadzenie sesji treningowych piłki nożnej dla dzieci i młodzieży
FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP - 2016-05-30 - Lublin (lubelskie)

SILIKONIARZ - od 1 850 PLN

silikonowanie okien i drzwi drewnianych
Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp. z o.o. - 2016-10-19 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie męskie, damskie; modelowanie; farbowanie; upinanie; mycie głowy, oraz inne zadania z zakresu pracy fryzjera;
Salon Fryzjerski "ANETA" Aneta Sidoruk - 2016-04-12 - Lublin (lubelskie)

PROGRAMISTA - od 5 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, umiejętność programowania w .NET, programowanie w C#, język HTML, znajomość języka angielskiego w mowie słaba, w piśmie dobra. Do zadań pracownika będzie należało uczestniczenie w projektach realizowanych na rzecz naszych Klientów poprzez tworzenie aplikacji webowych, ich rozwijanie i wdrażanie w środowisku Klienta.
EMIKS INFO-ARCH MARIUSZ SAŁASIŃSKI - 2016-02-26 - Lublin (lubelskie)

PRAKTYKA STUDENCKA NA STANOWISKU WYCHOWAWCY/OPIEKUNA - nieodpłatny

1. Zapoznanie się ze strukturą organizacyjną jednostki.2. Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania placówki i jej podopiecznych (cele, zadania i metody pracy)3. Nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z podopiecznymi placówki.4. Współdziałanie w rozpoznawaniu, zaspokajaniu i uaktywnianiu potrzeb indywidualnych i społecznychmłodzieży.5. Poznanie metod, form oraz zakresu współpracy placówki z rodziną, instytucjami i organizacjami zajmującymisie problematyką młodzieży w środowisku lokalnym
LUBELSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY - 2016-02-17 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS. ORACLE DATABASE - 8 000 - 10 000 PLN

Utrzymanie systemu informatycznego - instalacja. Konfiguracja, upgrade, migracje, monitorowanie i poprawa wydajności Oracle Database. Testy wydajnościowe, konfiguracja w real application cluster.
"BILLENNIUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-27 - Lublin (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed