Praca GONIEC Złotoryja kontakt przez PUP

Stanowisko: GONIEC

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-09-15

Lokalizacja: Złotoryja (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GONIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: goniec

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Znajomość obsługi komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: pracowitość, odpowiedzialność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

al. Miła 18, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Adres strony pracodawcy: www.powiat-zlotoryja.pl

Ulica pracodawcy: al. Miła

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Karta pracodawcy L15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: goniec

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy