Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Nowy Dwór EXPOM KWIDZYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
82-500 Nowy Dwór 1, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
kierowanie działem księgowości, płac i ubezpieczeń społecznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
min. 2 lata stażu pracy na stanowisku Głównego Księgowego w firmie produkcyjno-usługowej

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
EXPOM KWIDZYN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór

Adres strony pracodawcy: http://www.expom-kwidzyn.pl

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Firma zajmuje się produkcją oraz regeneracją wyrobów elektrotechniki pojazdowej. Regeneruje wyroby elektrotechniki pojazdowej, w tym rozruszniki, alternatory, prądnice i części. Wszystkie regenerowane wyroby odpowiadają wymaganiom eksploatacyjnym taboru i sprzętu pracującego w ciężkich warunkach.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.05.2016