Praca GŁÓWNA KSIĘGOWA Olszowa Firma "KUMA" Magda & Magda sp.j.

Miejsce pracy:
63-600 Olszowa 2, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa programów komputerowych: WF-FaKir, WF-Mag, WF-KaPeR, Gang, Płatnik, Optima, prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji. Wymagane doświadczenie zawodowe.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olszowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Główny księgowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: Firma "KUMA" Magda & Magda sp.j.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wysokość wynagrodzenia - do uzgodnienia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olszowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy:
Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.01.2016