Praca GŁÓWNA KSIĘGOWA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: GŁÓWNA KSIĘGOWA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa księgowości

Data publikacji: 2016-10-13

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNA KSIĘGOWA

Data zakończenia pracy: 01.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko:
wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Rachunkowość i finanse

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016

Podobne oferty pracy

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa kancelarii, sporządzanie pism procesowych, kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Konin (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 13 PLN

Dokonywanie przyjęć, kompletacji oraz przepakowywania i przygotowywania towarów do wydania; prowadzenie dokumentacji magazynu.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Sochaczew (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 700 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 780 PLN

Prowadzenie korespondencji w j. obcym, organizacja frachtów morskich, obsługa klientów zagranicznych, wystawianie dokumentacji eksportowej, organizowanie spotkań, prowadzenie dokumentacji handlowej Importe - Eksport w programie 1C.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA 1/2 ETATU - do 1 000 PLN

Sprzątanie biur.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Legnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kazimierzówka (lubelskie)

KONSERWATOR - od 1 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Złotoryja (dolnośląskie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 12 000 PLN

współpraca z członkami zespołu w zakresie projektowania, rozwijania i testowania oprogramowania wysokiej jakości, zapewnienie pomocy technicznej przy rozwiązywaniu problemów technicznych, wykorzystywanie Java, JEE, Pegasystems Rules Process Commander w nowy innowacyjny sposób
Antenna Volantis Limited Sp. z o.o Oddział w Polsce - 2016-05-16 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA OFPR/17/1299 - 997,4 PLN

obsługa klientów na stacji benzynowej, przyjmowanie i wykładanie towaru. Praca na stacji paliw w miejscowości Wysokie.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Wysokie (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 500 PLN

zamawianie towaru w Chinach, kontrola stanów magazynowych, analiza sprzedaży i odpowiednie kształtowanie podaży względem popytu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BARISTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie deserów, obsługa kasy fiskalnej oraz ekspresu do kawy, utrzymanie w czystości stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Zgierz (łódzkie)

ASYSTENT BANKOWOŚCI - 997,4 PLN

bieżąca obsluga klientów, dokonywanie rozliczeń międzybankowych, przygotowywanie umów o prowadzenie rachunków bankowych
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Łomazy (lubelskie)

PALACZ WODNYCH RUSZTOWYCH KOTŁÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA - od 1 850 PLN

Obsługa kotła, rozładunek opału.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Mirocice (świętokrzyskie)

SZLIFIERZ METALI - od 1 850 PLN

czyszczenie, szlifowanie, przygotowywanie pod lakier
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Sulmierzyce (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Porządkowanie poczty wpływającej do sekretariatu. Rozpisywanie terminów rozpraw. Sporządzanioe wniosków o udostępnienie danych osobowych.Staż FP lub RPOWD (dla osób od 30 r.ż)Wymagane wykształcenie średnie oraz dobra znajomość obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Strzelin (dolnośląskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Florysta
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Stębark (warmińsko-mazurskie)

KALIBRATOR JELIT - od 13 PLN

kalibracja jelit
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - 997,4 PLN

mocowanie narzędzi ściernych, szlifowanie wyrobów z drewna oraz tworzyw sztucznych,kontrola i ocena jakosci obróbki szlifowanych powierzchni
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Mleczewo (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wiercenie, szlifowanie, praca na gietarce oraz narzędziach ślusarskich
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

INSTRUKTOR - 997,4 PLN

Obsługa punktu informacji turystycznej, zapoznanie się z historia miasta i okolic, oprowadzanie wycieczek, zapoznanie z publikacjami turystycznymi, oprowadzanie wycieczek po muzeum, zapoznanie ze zbiorami archeologicznymi w muzeum, ich inwentaryzacja, magazynowanie, organizacja wystaw, plenerów
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Sławków (śląskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Warszawa (mazowieckie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie pojazdu ciężarowego w transporcie międzynarodowym po trasie Polska - Unia Europejska - Rosja
kontakt przez PUP - 2017-05-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

LOGISTYK - do 2 400 PLN

PLANOWANIE ORAZ ZLECENIE USŁUG SPEDYCYJNO TRANSPORTOWYCH, OPTYMALIZACJA KOSZTÓW TRANSPORTU W ZAKRESIE PLANOWANYCH WYSYŁEK, PRZYGOTOWANIE PROGNOZ I KONTROLA POZIOMU KOSZTÓW TRANSPORTOWYCH, PRZYJMOWANIE I NADZÓR NAD REALIZACJĄ ZAMÓWIEŃ, KONTROLA I MONITORING TERMINIOWOŚCI ORAZ POPRAWNOŚCI DOSTAW DO ODBIORCÓW; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE, OBSŁUGA PROGRAMU GBOX, UMIEJĘTNOŚĆ LOGICZNEGO MYŚLENIA I ZDOLNOŚCI PLANISTYCZNE, UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU, ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z ZAKRESU ORGANIZACJI I PLANOWANIA TRANSPORTU, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA (TRANSPORT, LOGISTYKA), BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO, ROSYJSKIEGO (KIEROWCY SĄ OBYWATELAMI UKRAINY), BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO (WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI TRANSPORTOWYMI I SPEDYTORAMI NA TERYTORIUM UE);WYMAIAR CZASU PRACY: OKOŁO 8 GODZIN DZIENNIE; ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA;
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)