Praca KIEROWCA C+E Świerklaniec Nowak Transport Benedykt Nowak

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie pojazdów ciezarowych na terenie UE

Data publikacji: 2016-07-27

Lokalizacja: Świerklaniec (śląskie)

Pracodawca: Nowak Transport Benedykt Nowak

3-go Maja 57, 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świerklaniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świerklaniec

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Data zakończenia pracy: 19.08.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Uprawnienia - przewóz materiałów niebezpiecznych ADR

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Nowak Transport Benedykt Nowak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Świerklaniec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świerklaniec

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 57

Profil działalności pracodawcy:
TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, MIEJSKI I PODMIEJSKI

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego