Praca GLAZURNIK Skoki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Skoki, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: układanie płytek

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skoki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wągrowiecki

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wągrowiecki

Gmina pracodawcy: Wągrowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wągrowiec

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik