Praca GLAZURNIK Łucka kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łucka, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przygotowywanie ścian pod ułożenie glazury lub innych płytek, układanie glazury

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łucka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubartowski

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: Umiejętności manualne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: Glazurnik-posadzkarz

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Słowackiego 8, 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubartowski

Gmina pracodawcy: Lubartów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubartów

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: produkcja wyrobów betonowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy