Praca GLAZURNIK Gdańsk WAND-ER Sp. z o. o.

Miejsce pracy:
80-390 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Ukladanie, kładzenie płytek, drobne prace remontowo-budowlane.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: glazurnik

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 14.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, mile widziane prawo jazdy kat. B, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 796 790 760

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: WAND-ER Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

UL. FLORIANA CEYNOWY 8, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: UL. FLORIANA CEYNOWY

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.07.2016