Praca GLAZURNIK Białystok ASBUD Artur Słowikowski

I Armii Wojska Polskiego 45/47, 15-102 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: x

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: GLAZURNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: glazurnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: ASBUD Artur Słowikowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: I Armii Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 45/47

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: glazurnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.08.2016

Podobne oferty pracy

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

wykładanie różnego rodzaju powierzchni (ściany, podłogi, schody) płytkami ceramicznymi lub innymi materiałami (terakota, gres, klinkier, mozaika szklana itp.). Przygotowywanie gruntu (oczyszczenie, wyrównanie), fugowanie powierzchni. Praca na terenie kraju (wg zleceń).
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Zabrze (śląskie)

BRYGADZISTA - od 2 100 PLN

monitoring pracy produkcji produktów gotowych
Spółdzielnia "SNB" - 2016-10-06 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
Arhelan Burzyńscy Spółka Jawna - 2016-05-19 - Białystok (podlaskie)

WYCHOWAWCA - do 1 850 PLN

wykształcenie wyższe, wskazane jest ukończenie studiów z przygotowaniem pedagogicznym o kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub resocjalizacja, 3 lata stażu pracy poświadczone świadectwami pracy, pełna zdolność do czynności prawnych
kontakt przez OHP - 2016-10-13 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK HALI - DZIAŁ MIĘSO WĘDLINY - od 1 850 PLN

obsługa klienta w obrębie działu mięso - wędliny
Rella Investments Sp. z o.o. - 2016-06-21 - Białystok (podlaskie)

INSPEKTOR NADZORU (BRANŻA ELEKTRYCZNA) DZIAŁ INWESTYCJI - 3 500 - 3 800 PLN

- sprawowanie nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej, kontrola zgodności realizacji inwestycji z projektem oraz przepisami, bieżący nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z dokumentacją wykonywanych robót, przygotowywanie, prowadzenie i udział w odbiorach robót, stosowanie procedur jakościowych.
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Białystok (podlaskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

montowanie ścian działowych, sufitów podwieszanych, płyt podłogowych i okładzin ściennych, wykonywanie prac malarsko- tapeciarskich oraz posadzkarsko- okładzinowych, posługiwanie się dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi, normami, katalogami oraz konstrukcjami, dobieranie i przygotowanie materiałów, narzędzi i sprzętu oraz techniki montażu, umiejętność zastosowania nowoczesnych materiałów i technologii, wykonywanie prac z użyciem kamienia, metalu, betonu.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Białystok (podlaskie)

PRACOWNIK SKLEPU W DZIALE PRODUKTY ŚWIEŻE - od 1 850 PLN

obsługa klienta, praca na produktach świeżych: owoce, warzywa, wędliny
"Carrefour Polska" Sp. z o.o. - 2016-03-18 - Białystok (podlaskie)

Glazurnik
EkoiEko Tomasz Furgał - 2016-09-07 - Delastowice (małopolskie)

OPERATOR OBRABIARKI CNC - od 2 000 PLN

Obsługa obrabiarek CNC, prace ślusarskie, najlepiej z wcześniejszym doświadczeniem w obróbce skrawaniem.
Zakład Obróbki Skrawaniem "Darmet" Sp. z o.o. - 2016-07-08 - Białystok (podlaskie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

zarządzanie sieciami / platformami w jednostkach samorządowych i rządowych
STS ELEKTRONIK OPTIMUS SA PARTNER Stanisław Sakowicz - 2016-06-06 - Białystok (podlaskie)

ASYSTENTKA DS. BIUROWYCH - od 1 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Białystok (podlaskie)

PRAKTYKANT W DZIALE OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ - nieodpłatny

Zapoznanie się z regulaminem pracyZapoznanie się z obiegiem dokumentów i ich ewidencją w komórce organizacyjnejKompletowanie, segregowanie, archiwizowanie dokumentówObsługa systemów informacyjnych stosowanych w urzędzie skarbowymZapoznanie się z wynikającymi z przepisów procedurami załatwiania spraw
IZBA SKARBOWA W BIAŁYMSTOKU - 2016-03-01 - Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Białystok (podlaskie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ - od 2 000 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie posiłków z menu lokalu, dbanie o czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Białystok (podlaskie)

GLAZURNIK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Wymagane umiejętności w zakresie kładzenia sztukaterii, glazury oraz umiejętność montażu sztukaterii i glazury metodą mokrą i suchą.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Łódź (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - od 13 PLN

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
ARTEMIDA Sp. z o.o. - 2016-12-28 - Białystok (podlaskie)

GLAZURNIK - od 925 PLN

Transport poziomy i pionowy materiałów budowlanych, roboty przygotowywawcze, układanie i spoinowanie płytek, sprzątanie, praca w delegacji.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Rudniki (opolskie)

SPRZĄTACZKA - SPRZĄTACZ - od 1 850 PLN

sprzątanie klatek schodowych w blokach, mycie okien, odśnieżanie
ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "KAROL" Karol Rutkowski - 2016-10-28 - Białystok (podlaskie)

KONSERWATOR - ELEKTRYK - od 1 850 PLN

zakładanie i konserwacja domofonów
PHU OVEN - Piotr Boratyński, Zbigniew Rogowski - 2016-10-19 - Białystok (podlaskie)

przygotowywanie i gruntowanie powierzchni, układanie glazury i terakoty, fugowanie, remonty klatek schodowych, ułożenia gresów na wszelkich podestach i biegach schodowych
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)