Praca GG/ POMOC KUCHENNA / STAŻ EFS PO WER AM 2016 Zagórze Śląskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Zagórze Śląskie, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP W-ch O/ Walim

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GG/ POMOC KUCHENNA / STAŻ EFS PO WER AM 2016

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zagórze Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wałbrzyski

Zawód: kucharz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Ogrodowa 5b, 58-306 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wałbrzych

Gmina pracodawcy: Wałbrzych

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wałbrzych

Ulica pracodawcy: Ogrodowa

Numer budynku pracodawcy: 5b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kucharz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Praca biurowa, przygotowywanie ofert, korespondencji, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

spotkania z klientami, przedstawianie ofert handlowych, organizowanie bazy handlowej na rynku azjatyckim, kontrola rynku
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Jabłonowo (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY/POMOCNIK STOLARZA - od 1 750 PLN

obsługa maszyn stolarskich
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta wraz z transakcjami kasowo-finansowymi Dbanie o czystość i estetykę stanowiska pracy Obsługa magazynowa i czynności związanie z zatowarowaniem
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gryfino (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Nauka i praca przy produkcji reklam. Obróbka reklam, wydruków, montaż reklam.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

BROKER INFORMACJI - od 20 PLN

Pozyskiwanie danych, obsługa klientów i pozyskiwanie nowych, wykonywanie zleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ŻAŁOBNIK - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowane bądź kwalifikujące się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; roczne doświadczenie; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: obsługa ceremonii pogrzebowej, przygotowanie zmarłych, przewóz zwłok; jedna zmiana; miejsce pracy: woj. Śląskie;
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Gliwice (śląskie)

ARCHIWISTA - od 1 850 PLN

Archiwista zakładowy
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Góra (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Telefoniczna sprzedaż szkoleń, dbanie o dobry wizerunek firmy.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 1 900 - 2 000 PLN

Produkcja butli gazowych
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

Sprzedaż art. sportowych
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - do 1 850 PLN

Pomoc interesantom w przygotowaniu i wypełnianiu wszelkich wniosków składanych w wydziale komunikacji, transportu i dróg. Informowanie interesantów wydziału o obiegu dokumentów i sposobie załatwienia spraw. Przekazywanie interesantom wydziału tablic rejestracyjnych, pozwoleń czasowych i dowodów rejestracyjnych pojazdu. Udzielanie wszelkiej pomocy współpracownikom w celu szybkiego i sprawnego załatwiania klientów wydziału. Przygotowywanie i porządkowanie dokumentacji przeznaczonych do archiwizacji. Dbanie o porządek w archiwum wydziałowym.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Włodawa (lubelskie)

POMOC WYCHOWAWCY - 997,4 PLN

Opieka nad dziećmi, pomoc w lekcjach, wyjazdy do lekarza
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Lipnica (wielkopolskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Dąbrówka (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie robót wykończeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Stalowa Wola (podkarpackie)

MENADŻER PROJEKTU - do 30 000 PLN

Prowadzenie System Programu przez milestony: od P0 do P9, Raportowanie postępu programu do managementu i zapewnienie niezbędnych eskalacji, Zapewnianie jakości oraz terminowość releasów wraz z uzgodnionymi korekcjami. Prowadzenie akcje mających na celu poprawę realizacji Programu, Zarządzanie, jako Global Owner relacjami oraz komunikowanie się z klientami w sprawach dotyczących system programu, Współpracowanie z NPI managerami oraz Program Managerami, Współtworzenie Software Roadmapy razem z Product Managerami, Tworzenie oraz prowadzenie zespołów kryzysowych do rozwiązywania problemów.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Wrocław (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestratorka medyczna
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Pawłowice (śląskie)

KUCHARZ - od 2 100 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Sanok (podkarpackie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - przygotowanie korespondencji z kontrahentami, urzędami i bankami, segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, przygotowywanie dokumentów do zapłat za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych, sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami, wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadeklarowanych dokumentów, kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych, archiwizowanie dowodów księgowych, organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem zasad BHP i ppoż, ochrony środowiska i ergonomii. Praca przy komputerze - ok. 5h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów, wspomaganie pracy handlowców
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

STOLARZ - od 2 500 PLN

obsługa strugarek
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Istebna (śląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Rościszewo (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Łobez (zachodniopomorskie)

POMOCNIK KUCHARZA - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu potraw gorących z kuchni indyjskiej, w szczególności wegańskich i wegetariańskich, pomoc w przygotowywaniu dań smażonych, grillowanych, gotowanych oraz dań głównych z kuchni indyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ ST PO WER - 997,4 PLN

-- tworzenie bazy potencjalnych klientów sprzedaży bezpośredniej,- sprzedaż produktów i usług firmy,- zapraszanie i umawianie klientów na spotkania,- analziowanie potrzeb klietnów.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed