Praca GENERALISTA DS. ZASOBÓW LUDZKICH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wspieranie pracownikówz zagranicznych oddziałów,obsługa bazy danych, sporzadanie dokumentacji w zakresie HR,generowanie standardowych raportów SAP,koordynacja wewnętrznego procesu ogłaszania,utrzymanie danych osobowych pracowników w systemie SAP, wykonywanie ich kontroli.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 488 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GENERALISTA DS. ZASOBÓW LUDZKICH

Data zakończenia pracy: 04.01.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Power Point,Excel, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,umiejętność rozwiązywania problemów,doświadczenie w pracy w międzynarodowym zesppole,wysoko rozwiniete zdolności analityczne,otwartość na rozwój w dziale HR

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.12.2015