Praca GBM TESTER DS. ROZWOJU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie programu szkoleniowego dla zespołu GBM, HSS i KYCS zgodnie z ustalonymi standardami. Diagnozowanie potrzeb szkoleniowych, rozpoznawanie jaka wiedza umiejętności i postawy behawioralne są kluczowe dla danego stanowiska. Prowadzenie różnych szkoleń technicznych, odpowiedzialność za trenowanie innych. Prowadzenie procesów szkoleniowych w obrębie działu GBM jak również wsparcie realizacji szkoleń w innych departamentach, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 9 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GBM TESTER DS. ROZWOJU

Data zakończenia pracy: 31.12.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
poziom wykształcenia wyższe, kierunek wykształcenia: ekonomia / finanse / handel, doświadczenie zawodowe. Co najmniej dziesięcioletnie doświadczeniem w zarządzaniu funkcjami L & D (funkcje szkoleniowe) w różnych organizacjach w branży usług finansowych a w szczególności: opracowani, utrzymuje i stale doskonalić materiał szkoleniowy dla KYCS i CMS. Zarządzanie prowadzenia szkoleń zgodnie z uzgodnionym planem do wszystkich nowych pracowników w zespołach KYCS i CMS. Zarządzanie i dostarczania wniosków szkoleniowych stronom stron, za pośrednictwem wewnętrznych lub zewnętrznych dostawców usług szkoleniowych, udział i zarządzać globalnych projektów szkoleniowychumiejętności: dobra wiedza na temat wymagań szkoleniowych dla procesu GBM, HSS i KYCS. Umiejętność planowania, projektowania i oceniania treningu dla odpowiednich odbiorców, wiedza na temat systemów szkoleniowych ( np. GLMS), doskonałe umiejętności organizacyjne, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne, umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku, elastyczność i gotowość na zmiany.znajomość języków obcych angielski, indyjskipoziom znajomości biegle w mowie i piśmie niezbędne w celu realizacji projektów (współpraca z międzynarodowym zespołem wymagany j. angielski i indyjski)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie