Praca GASTRONOM Leszno kontakt przez PUP

Stanowisko: GASTRONOM

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: przyjęcie towaruzamawianie towaruprzyjmowanie zamówieńprzygotowanie dańobsługa kasy fiskalnej

Data publikacji: 2016-03-02

Lokalizacja: Leszno (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przyjęcie towaruzamawianie towaruprzyjmowanie zamówieńprzygotowanie dańobsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: GASTRONOM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Śniadeckich

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy